Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ 300 lbs load capacity gray casters ] bij elkaar passen 44 producten.
Zware grijs polyurethaan rollen met een laadvermogen van 300 pond
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Load Capacity: | 300 Lbs |
Medium Duty 300 Lbs Load Capacity Rollers 5-3/4 Inch Hoogte Grijze Polyurethane Wielen
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |
Grijze polyurethaan 4 inch kogellaars met een laadvermogen van 300 pond
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
300 lb. laadvermogen medium duty rollers 5-3/4 inch totale hoogte temperatuurbereik van 0 tot 180 graden
| Type wiel: | PU/PVC/TPR/PP/rubber |
|---|---|
| Tipe lager: | Koollager/dubbelkogellager |
| Afmaken.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
TPR-wieltype medium duty rollers met een laadvermogen van 300 pond en een diameter van 4 inch
| Wheel Color: | Gray/ Red/ Blue/ Orange/ Green/ White |
|---|---|
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Grijs/rood/blauw/oranje/groen/wit middelgrote rollen met zijdesluitremtype en 300 lbs laadvermogen
| Grootte van de montageplaat: | 3-3/4 x 3-3/4 inch |
|---|---|
| Afmaken.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Wieldiameter: | 4 inch |
300 lbs grijs polyurethaan medium duty rollers ballenlagers zink geplatte wielen
| Wheel Color: | Gray |
|---|---|
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
| Wheel Type: | Polyurethane |
Polyurethaan medium duty rollers met 3-1/2 inch draaiende straal 300lbs laadcapaciteit
| Kleur van het wiel: | Grijs |
|---|---|
| Type wiel: | Polyurethaan |
| Temperatuurbereik: | 0 tot 180 graden F |
Mobiliteit zonder inspanning 5 inch medium duty PU roterende rolwielen voor zware lasten in industriële omgevingen
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
| Wheel Color: | Gray/ Red/ Blue/ Orange/ Green/ White |
Heavy-duty Industrial-grade Casters Ball Bearing en 3-1/2 inch Top Plate Swivel Radius voor hoge laadcapaciteit
| temperatuurbereik: | 0 tot 180 graden F |
|---|---|
| Afmaken.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Tipe lager: | Koollager/dubbelkogellager |

