Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ industrial transport caster wheels ] bij elkaar passen 319 producten.
Stalen rubber niet-markerende rubber rollen wielen 2 inch met 100 lbs laadvermogen en stalen deksels
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Load Capacity: | 100 Lbs |
| Wheel Material: | Steel+Rubber |
Industriële vloervergrendeling De milieuvriendelijke keuze voor uw magazijnbeheer
| Grootte van de bovenste plaat: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Laadhoogte: | 148/176/204/248 mm |
| Type: | Draaiend |
1100LBS capaciteit 200mm Stijf Hittebestendig Op zwaar werk berekend Industrieel Gietmachineswiel
| Productnaam: | De Capaciteits Op zwaar werk berekend Industrieel Wiel 200mm Stijve Hittebestendige Gietmachines Chi |
|---|---|
| Stijl:: | 200mm stijve hittebestendige gietmachines |
| Ladingscapaciteit:: | 1100LBS |
Opvouwbaar handvat roestvrijstalen platform trolley Totaal hoogte 90cm voor gemakkelijke en veilige materiaal transport oplossingen
| Type: | Wartelgietmachines |
|---|---|
| Superioriteit: | Draagbaar |
| Gebruik: | Het vervoeren van zware of omvangrijke spullen |
Zwenkwielen Meer Producten Met Stalen Wiel Materiaal En Bovenplaat Afmeting 100*100*85*85
| Kleur: | groen |
|---|---|
| Draagvermogen: | 300KG |
| Materiaal van het wiel: | Staal |
Opvouwbaar platform trolley 2/4/6 wielen voor een gemakkelijke en handige materiaal hantering
| Type handvat: | opvouwbaar |
|---|---|
| Platform: | Plattform van kunststof/roestvrij staal |
| Materiaal: | Staal |
Efficiënt vervoer van zware of omvangrijke voorwerpen met opvouwbaar platform
| Superioriteit: | Draagbaar |
|---|---|
| Grootte van het platform: | 90 cm x 60 cm |
| Type handvat: | opvouwbaar |
Met staal bewerkte stengel zware werkzaamheden steiger Caster Pu wiel met rollager / dubbele ballager
| Toepassing: | Vervoer |
|---|---|
| Lagers: | Rollagers/dubbele kogellagers |
| Gebruik: | Steigerwerk |
Rigiede steigerwielen voor gladde beweging Bewerkte staalstam dubbel kogellager
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
Staalrollers 100-300 kg laadvermogen met 3-8 rubberen wielen
| Toepassing: | Industriële sector |
|---|---|
| Vervoervermogen: | 100 tot 300 kg |
| Kenmerken: | aan heffingen onderhevig |

