Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
Ingepaste het Boodschappenwagentjegietmachines van de Stamwartel 100x32mm Zachte TPR-Wielen
| Productnaam:: | 100x32mm vloer-Beschermende Zachte TPR Wielen Ingepaste OEM van het Boodschappenwagentjegietmachines |
|---|---|
| wiel kleur:: | Grijs |
| Wielmateriaal:: | TPR |
Fabrikant YLcaster van 1,5 van de de Gietmachinesm8 Ingepaste Stam van de Duim de Rode Pu Kleine Wartel het Meubilair Stille Wielen
| Productnaam: | Fabrikant YLcaster van 1,5 van de de Gietmachinesm8 Ingepaste Stam van de Duim de Rode Pu Kleine War |
|---|---|
| Style:: | M8 threaded stem pu casters |
| Wielgrootte:: | 1,5 duim |
4" Grey Ball Bearing Wheel Swivel Plate Medium Duty Casters With Brakes For Hand Trolleys
| Productnaam: | 4“ Grey Ball Bearing Wheel Swivel-Gietmachines van de Plaat de Middelgrote Plicht met Remmen voor Ha |
|---|---|
| Stijl:: | Middelgrote grijze plichtsgietmachines |
| Wielmateriaal:: | Pp |
4 Stamtype Afsluitbare TPR van duim de Zachte Stille Medische Wielen Bevers van het het Ziekenhuisbed vloer-Beschermt OEM
| Productnaam:: | 4 Stamtype Afsluitbare TPR van duim de Zachte Stille Medische Wielen Bevers van het het Ziekenhuisbe |
|---|---|
| Wielgrootte:: | 100x30mm |
| Hoogte:: | 100mm |
4 van de de Gietmachines220lbs Capaciteit van de duimtpr Lente de Gietmachinewielen Met veerwerking voor Pallets
| Productnaam: | 4 van de de Gietmachines220lbs Capaciteit van de duimtpr Lente de Gietmachinewielen Met veerwerking |
|---|---|
| Stijl:: | TPR-de lentegietmachine |
| Wieldiameter:: | 4 duim |
2 Lage Hoge het Profielgietmachines van het duim Op zwaar werk berekende Ijzer Pu - de Gietmachinewielen van de kwaliteitsmachine
| Productnaam: | 2 Lage Hoge het Profielgietmachines van het duim Op zwaar werk berekende Ijzer Pu - de Gietmachinewi |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende lage profielgietmachines |
| Wielkleur:: | Red+Black |
Draagvermogen Rode industriële drager met dubbele kogellagers Zink geschilderd 837lbs wielvermogen
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Geen het Merken Op zwaar werk berekend Gietmachinesijzer Pu
| Productnaam: | Heavy-duty 150 mm bovenplaat dubbele kogellager ijzer rode pu zwenkwielen voor industrieel gebruik |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel |
| wiel kleur:: | Rood + Zilver |
100 mm zware rollen met een laadvermogen van 837 lbs voor industriële machines
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
| Grootte: | 100 mm |
Doppelballagers voor werkbanken met draaiend rolbord met zinkgeplatte efficiëntie
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Vervaardiging: | Workbench Co. |
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |

