Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ pu grip ring stem casters ] bij elkaar passen 72 producten.
2 van de de Stoelgietmachine van het duim de Tweelingwiel van de de Wielengreep Wielen van Ring Stem Pu
| Productnaam: | 2 van de de Stoelgietmachine van het duim de Tweelingwiel van de de Wielengreep Wielen van Ring Stem |
|---|---|
| Stijl:: | De stoelgietmachines van de greepstam |
| Wielkleur:: | Black+white |
2 het“ Zwarte Meubilair rijdt Stevige Nylon Stoelgietmachines met Greep Ring Stem
| Productnaam: | 2 het“ populaire zwarte meubilair rijdt stevige nylon stoelgietmachines met de stamfabrikant China v |
|---|---|
| Stijl:: | De nylon gietmachines van de Greepstam |
| Wielkleur:: | Zwart |
7/16“ Wiel 2,5 van Greepring stem twin wheel black“ de Gietmachines van de Bureaustoel
| Productnaam: | 7/16“ van het de stam tweeling-wiel van de greepring zwart wiel 2,5“ de gietmachineslevering China v |
|---|---|
| Stijl:: | 2.5“ de zwarte gietmachines van de Greepstam |
| Wielkleur:: | zwarte kleur |
2“ de Greep Ring Stem Twin Wheel Lockable van Meubilairgietmachines M11x22mm
| Productnaam: | M11x22mm Zwart Wiel 2 van Greepring stem twin wheel lockable“ de Gietmachines van de Bureaustoel met |
|---|---|
| Stijl:: | 2“ de zwarte gietmachines van de Greepstam met rem |
| Wielkleur:: | zwart |
Van de Gietmachinesfloorprotecting van de Treadedstam Zachte Pu Zwarte Wielen voor Kleine Beenstoelen
| Productnaam: | M10x15mm met loopbanden voor vloerbescherming |
|---|---|
| Stijl:: | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Wielkleur:: | Zwart |
ISO9001 Pu de Gietmachinewielen van de 2 Duimwartel met Zijrem
| Productnaam: | de plaat remmen de rode pu van de 2 duim44lbs wartel gietmachines van de kernpp lichte plicht met ka |
|---|---|
| Stijl:: | Lichte plichtspu gietmachines |
| Wielgrootte:: | 40x16.3mm |
Van het Meubilairgietmachines van 5PCS 360° het Wielreeks van het de Wielenpolyurethaan Pu van 3 Duimcirclip de Transparante Gietmachines van de het Bureaustoel Stille
| Productnaam:: | 3 van het de Wielenpolyurethaan Pu van duimcirclip de Transparante van de het Bureaustoel Stille van |
|---|---|
| wiel kleur:: | Transparant |
| Wielmateriaal:: | PU/Polyurethane |
Soepel en stil kantoormeubilair met 3-5 inch plastic of PU wielen
| Vervoervermogen: | 10-60 kg |
|---|---|
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
| Afmaken.: | Zinkgeplatte/gripringstengel/draadstengel |
3“ Transparante van het de Wartelbureau van de Wielm10 Ingepaste Stam van de Stoelgietmachines het Meubilairdecoratie
| Productnaam:: | 3“ Transparante van het de Wartelbureau van de Wielm10 Ingepaste Stam van de Stoelgietmachines het M |
|---|---|
| Wielkleur:: | Transparant |
| Wielmateriaal:: | Pu |
Van de Stoelgietmachines de Transparante Pu van het 2,5 Duimbureau van de Gietmachinesreeksen Stille Wielen voor Meubilair
| Productnaam:: | Van de Stoelgietmachines de Transparante Pu van het 2,5 Duimbureau van de Gietmachinesreeksen Stille |
|---|---|
| Wielkleur:: | Ontruim |
| Wielmateriaal:: | PU+PP |

