Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ pu iron core rigid casters ] bij elkaar passen 32 producten.
Zwaar werk rood ijzeren wiel midden ballagers rolstenen tot 837lbs laadvermogen zink geverfd
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
Hoog laadvermogen Rode polyurethaan zware rollers Dubbele kogellagers
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
IJzeren wielcentrum 100 mm zware ICaster Duurzame zware lading rollers die soepele mobiliteit en industriële sterkte bieden
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Rode zware rollers 837lbs Belastingcapaciteit Ballagers ijzeren wiel Centrum Zink geschilderd
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
144 mm polyurethaan zware rolwielen dubbele kogellagers rood ijzer PU gladde beweging
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| Algemene duur: | 144mm |
Zwaar werk rood ijzeren wiel midden ballagers rolstenen tot 837lbs laadvermogen zink geverfd
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Wielcentrum: | ijzer |
| Kleur: | Rood |
Zijslot230kg Holle Kern de Op zwaar werk berekende Geremde Bevers van de 5 Duimwartel met Rem
| Productnaam: | WBD produceert 230kg-van het de Kernijzer van de Ladingscapaciteit de Holle Gietmachines van de het |
|---|---|
| Stijl:: | 230kg zij het slotgietmachines van het capaciteits holle ijzer |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
300kg het laden van de Wielen van het 6 Duimpolyurethaan, de Gietmachinewiel Met veerwerking van ISO9001
| Naam van het product: | 6 inch 300 kg zware ijzeren pu enkele veerwielen voor garages |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel met enkele veer |
| Wieldiameter:: | 6 inch |
8inch op zwaar werk berekende Gietmachines Met veerwerking, 770lbs die Op zwaar werk berekende Polyurethaangietmachines laden
| Productnaam: | pu van het de capaciteitsijzer van de 8 duim770lbs lading de op zwaar werk berekende dubbele garages |
|---|---|
| Stijl:: | Gietmachine van de wartel de dubbele lente |
| Wieldiameter:: | 8 duim |
837lbs zware rollen met ijzercentrum polyurethaan wielen dubbele kogellagers
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |

