Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ swivel casters folding platform trolley ] bij elkaar passen 10 producten.
Plattform van kunststof / roestvrij staal Kleurvouwbaar trolley met draaiende rollers
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
|---|---|
| Superiority: | Portable |
| Usage: | Transporting Heavy Or Bulky Items |
Trolleyplatform Opvouwbaar platform trolley met draaiende rollen 500 kg capaciteit
| Gebruik: | Het vervoeren van zware of omvangrijke spullen |
|---|---|
| Grootte van het platform: | 90 cm x 60 cm |
| Totale hoogte: | 90cm |
Opvouwbaar handvat roestvrijstalen platform trolley Totaal hoogte 90cm voor gemakkelijke en veilige materiaal transport oplossingen
| Type: | Wartelgietmachines |
|---|---|
| Superioriteit: | Draagbaar |
| Gebruik: | Het vervoeren van zware of omvangrijke spullen |
330lbs capaciteit vouwbaar platform trolley vier rolstoelen wielen vouwkar
| Productnaam:: | 70x50cm maat 330lbs capaciteit staal platform opvouwbare trolleys aan te passen |
|---|---|
| Materiaal:: | staal |
| Nummer van het wiel:: | Vier stilzwijgende rollers |
Roestvrij staal platform trolley met aanpasbare kleur en wielen
| Type wiel: | TPR/PU wiel |
|---|---|
| Superioriteit: | Draagbaar |
| Aantal wielen: | 2/4/6 |
100kg lading die Platform Ttrolley, 700x480mm Vouwbare Flatbed Kar vouwen
| Productnaam:: | 700x500mm vervoer van het platform vouwbare karretjes van de grootte100kg capaciteit het blauwe plas |
|---|---|
| Materiaal:: | Pp |
| Wielaantal:: | 4 wielen |
300kg het laden van blauw Vouwbaar Platformkarretje
| Productnaam:: | 900x600mm blauwe plastic het platform vouwbare karretjes van de grootte300kg capaciteit voor pakhuis |
|---|---|
| Materiaal:: | Plastiek |
| Wielaantal:: | Vierwielig |
3-6 wielen opvouwbaar transport vrachtwagen platform trolley met 90 cm hoogte en 300-500 kg capaciteit
| Totale hoogte: | 90cm |
|---|---|
| Laadvermogen: | 300kg-500kg |
| Grootte van het platform: | 90 cm x 60 cm |
Opvouwbaar handvat type trolley platform voor veilige en stabiele materiaalbehandeling
| Type wiel: | TPR/PU wiel |
|---|---|
| Gewicht: | 15 kg |
| Totale hoogte: | 90cm |
Zware opvouwbare vervoertrolley met een laadvermogen tot 500 kg 90 cm
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |
1

