Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate swivel heavy duty casters ] bij elkaar passen 489 producten.
De grijze Capaciteit van TPR 280kg van de de Wartelplaat van het 8 Duim Dubbele Kogellager de Gietmachinewielen
| Productnaam: | WBD levert 8“ Grijze van de de Capaciteitswartel van TPR 280kg van het de Plaat Dubbele Kogellager O |
|---|---|
| Stijl:: | 8“ TPR-Wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 8“ |
230kg van de Plaat Zacht Gietmachines van de capaciteitstpr Wartel Kogellager 125mm Beverwielen
| Naam van het product: | Fabrieksverkoop 230kg Capaciteit 125mm Grijze TPR-wiel draaiplaat zachte zware rollers kogellager |
|---|---|
| Stijl:: | 125 mm TPR draaibare rollen voor zwaar werk |
| Wielgrootte:: | 125mm |
2 de Wartelwiel van duim Industrieel Groen Pu Zwaar Karretjes met Kogellager
| Productnaam: | 6x2 inch Industrial Green PU Wheel Swivel Heavy Duty Casters voor zware trolleys |
|---|---|
| Stijl:: | 6x2 inch pu draaiende zware rollen |
| Wielgrootte:: | 6x2 duim |
8 van de de Wartelplaat van het duim de Grote Zwarte Rubberwiel van de het Slot Holle Kern Zij Op zwaar werk berekende Bevers voor Industriële Karretjes
| Productnaam: | 8 van de de Wartelplaat van het duim de Grote Zwarte Rubberwiel van de het Slot Holle Kern Zij Op zw |
|---|---|
| Stijl:: | Holle rubberwartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 8 duim |
8 de Wartelgietmachines van het duim Stille TPR Thermoplastische Rubber616lbs Richtingsluiten
| Naam van het product: | 8 inch Big Size Silent TPR Wheel 616LBS Capaciteit Swivel Locking Heavy Duty Casters Groothandel |
|---|---|
| Stijl:: | 8 inch TPR zijkant slot heavy duty rollers |
| Wielgrootte:: | 8 duim |
Wearable 230kg-Capaciteit de Wartelgietmachines van het 5 Duimsluiten met Groene Steun
| Productnaam: | wartel van de 5 duim bevestigde de hoogste plaat stijf sluiten pp uitboort zwarte elastische rubber |
|---|---|
| Stijl:: | Elastische rubberwartel op zwaar werk berekende gietmachine |
| Capaciteit:: | 230KG |
837lbs wielcapaciteit Industrial Caster 144mm Algemene lengte gladde gemakkelijke beweging
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
Glanzend wiel loopvlak lichte taak plaat rollen stalen behuizing totale vergrendeling rem -20 tot 100 ° C
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Wheel Width: | 19-24mm |
Stevige Kern van de het Meubilairwartel van de 8 Duim660lbs Capaciteit de Wielen van de de Plaatgietmachine
| Productnaam: | WBD Wholesales van de de Capaciteitswartel van het 8 duim de Grote Wiel 660LBS van het de Plaat Zilv |
|---|---|
| Stijl:: | de wartelgietmachines van het 8 duim op zwaar werk berekende ijzer |
| Wielgrootte:: | 8 duim |
Elastische Rubber de Wartelgietmachines van het 6 Duimsluiten, ISO9001-de Wielen van de Ebonietgietmachine
| Productnaam: | 6 inch bovenplaat draaibare vaste stijve vergrendeling goud pp kern zwarte elastische rubberen zware |
|---|---|
| Stijl:: | Elastisch rubber pp zware zwenkwiel |
| Kleur:: | Goud + Zwart |

