Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ 3 ton pu caster wheel ] bij elkaar passen 47 producten.
Zware werkbank rolwielen holle kern enkelwiel voor industriële verwerking
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
|---|---|
| Type wiel: | Holle kern |
| Ruitengrootte: | 150 mm |
Eenwiel Rood PU Wiel Polyurethane Rollers Bieden Total Lock Brake Type Perfecte keuze voor magazijn en apparatuur
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
5 Zoll Gesamthöhe Polyurethan-Rollen Industriequalität Hohe Tragfähigkeit Räder für Wagen, Maschinen und Geräte
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Soepel lopende polyurethaan zwenkwielen met kogellagers, draagvermogen 450 tot 850 kg, ideaal voor magazijn en diverse toepassingen
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
150 mm polyurethaan rolhullen glad loopvlak 2 inch wielbreedte wielen ontworpen voor een soepele werking en verminderde geluidsniveaus
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Wheel Material: | PU+Iron |
5 inch totale hoogte polyurethaan zwenkwielen met een draagvermogen van 1000 lbs en 2 inch wielbreedte sterke wielen voor zware magazijnomstandigheden
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
150 mm wielgrootte polyurethaan rolhullen glad loopvlak Duurzame vervangingswielen geschikt voor zware vrachtwagens en apparatuur
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194 mm hoge polyurethaan zwenkwielen 2 inch brede holle kernwielen Perfect voor materiaaltransport en apparatuurtransport
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
5000KG Capaciteit PU Wielen Oranje Super Heavy Duty Casters Staal PU Twin Wheel Swivel Wide
| Naam van het product: | 5000KG PU-wielen met hoge capaciteit Oranje Super Heavy Duty Steel PU Twin-wheel Swivel Wide Caster |
|---|---|
| Stijl:: | Super zware brede zwenkwielen |
| Wielkleur:: | oranje+zwart |
8 inch 2T Oranje Super Heavy Duty Casters Stalen PU Twin Wheel Swivel Industrial Casters
| productnaam: | 8 Inch 2T Oranje Super Heavy Duty Steel PU Wheel Twin-wheel Swivel Industrial Casters Groothandel |
|---|---|
| Stijl:: | Super zware PU-zwenkwiel met twee wielen |
| wiel kleur:: | Zilver |

