Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ 3 ton pu caster wheel ] bij elkaar passen 47 producten.
6600lbs Super Zware Zwenkwielen Dubbele Wiel Zwenkplaat 10 Inch Rode Pu Brede Zwenkwielen
| productnaam: | 10 inch Rode Pu Brede Zwenkwielen 6600 lbs Capaciteit Extra Zware Zwenkwielen Twin-wiel Kwartelplaat |
|---|---|
| Stijl:: | Super zware 10 inch zwenkwiel |
| wiel kleur:: | Rood + Zilver |
Soepele Loop Polyurethaan Zwenkwielen met Kogellager en Totaalblokkeerrem Type Zware, Duurzame Wielen Geschikt voor Industriële Toepassingen
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
10 van het het Polyurethaanstaal van duim Super Op zwaar werk berekende Gietmachines van het Ijzerpu Tweelingwielen de Wartelgietmachines
| Productnaam: | 10 van het het PolyurethaanGietijzer Pu van duim de Super Op zwaar werk berekende Gietmachines Gietm |
|---|---|
| Stijl:: | Super op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielkleur:: | Orange+Black+Silver |
4 inch polyurethaan ruiten, stijlvol ontworpen voor zware lasten
| Algemene Hoogte: | 4 inch. |
|---|---|
| Ruitengrootte: | 150 mm |
| Hoogte: | 194mm |
Draaibare zwenkwielen met polyurethaan en vergrendeling, enkele wiel met kogellager, perfect voor materiaalhandling en transporttoepassingen
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Hoogte 194mm Polyurethaan rolhellingen Zware wielen Wielgrootte 150mm geladen capaciteit 450 tot 850kg Mobiliteit voor apparatuur
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Tread Type: | Smooth |
Eenwielstyl Rood PU Wiel Polyurethane Rollers Totaal slotremtype Duurzaamheid Materialen
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Polyurethaanrollers met kogellager met totale sluitrem en holle kernwielen
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
300-450 kg American Type Heavy Duty PU Iron Aluminium Core Industrial Caster Eenwiel
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |

