Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Glanzend wiel loopvlak lichte taak plaat rollen stalen behuizing totale vergrendeling rem -20 tot 100 ° C
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Wheel Width: | 19-24mm |
Industriële rollen met verschillende bevestigingsvormen en laadcapaciteit
| Vervoervermogen: | Tot 5.000 pond |
|---|---|
| Montage-type: | Topplaat/draadstaaf/uitbreidbare staaf/greepringstaaf |
| Wijdte van het wiel: | 1-4 inch |
Zware rollen met een totale vergrendelingsrem en een kogellager voor bewegende apparatuur
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
Groene kickbar-vloervergrendeling voor zware lasten en verhoogde stabiliteit
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Grootte van de bovenste plaat: | 100*100*85*85 |
| Vervoervermogen: | 300 kg |
Gegalvaniseerde industriële vloervergrendeling voor wagens voor het verwerken van zwaar materiaal
| Color: | Green |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg |
| Load height: | 148/176/204/248mm |
Duurzame industriële rollen voor een soepele en stille werking
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Industriële Meer Producten Laadhoogte 148/176/204/248mm Stalen Wiel Materiaal en Meer Opties
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
Set van 4 2,5 inch Workbench Kit zwaar werk terugtrekbaar zijdelingse montage Duurzame rollen wielen
| Montage-type: | De partij zet op |
|---|---|
| Toepassing: | meubilairgietmachine |
| Tipe leverancier: | fabriek |
50 mm laadvermogen 200/250 kg industriële steigerwielen met een dubbel kogellager met een zinkoppervlak
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Een hoogwaardige, veerkrachtige rolspeler kan in verschillende situaties worden gebruikt.
| Kleur: | Blauw; Zwart; |
|---|---|
| Materiaal: | Kunststofbasis + roestvrij staal |
| Vorm: | Rond |

