Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Uitwisselbare rollende industriële rollen draden 1-4 inch breedte hoogten 2-12 inch
| Type wiel: | TPR/Plastic/rubber/polyurethaan/fenolie/V-groove/staal |
|---|---|
| Loopvlakbreedte: | 1-4 inch |
| Draai-slot: | Ja/Nee |
4-pakket 2,5 zinkgeplatte dubbelballagers met draairem
| Finish: | Zinc Plated |
|---|---|
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
| Package Quantity: | 4 |
300kg het laden van de Wielen van het 6 Duimpolyurethaan, de Gietmachinewiel Met veerwerking van ISO9001
| Naam van het product: | 6 inch 300 kg zware ijzeren pu enkele veerwielen voor garages |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel met enkele veer |
| Wieldiameter:: | 6 inch |
100 mm diameter 1/2-13x4/5 gegraven stam donkerblauw ballager pu winkelwagen wielen zwaar werk
| PRODUCTnaam:: | 100 mm diameter 1/2-13x4/5 gegraven stam donkerblauw ballager pu winkelwagen wielen zwaar werk |
|---|---|
| Wielkleur:: | Donkerblauw |
| Wielmateriaal:: | PU/Polyurethane |
50 mm industriële steigerwielen met rollagers
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
Zwarte 60kg die 80mm Industriële Gietmachines voor Karretje laden
| Productnaam: | 80mm 60kg totale van het de boutgat van de rem hoogste plaat van de wartel lichte plicht zwarte plas |
|---|---|
| Stijl:: | Plastic lichte plichts Europese type industriële gietmachines |
| Wielkleur:: | Zwart |
Stofdichte 6 Duim 660lbs die Industriële Gietmachines met Staaldekking laden
| Productnaam: | 6 paste de plaat van de duim660lbs wartel van het gaten plastic middelgrote plicht van de stambout E |
|---|---|
| Stijl:: | Plastic middelgrote plichts Europese type industriële gietmachines |
| Wielgrootte:: | 160mm |
5 van de de Stamwartel van het duim Zachte Wiel 130kg Capaciteit Ingepaste van de de Plichtspu 304SS Gietmachine Middelgrote de Wielenfabrikant China
| Naam van het product: | 5 inch zacht wiel 130kg capaciteit draadstempel draaiend middelmatig PU 304SS rollenwielen fabrikant |
|---|---|
| Stijl:: | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Dragend Type:: | Ballenlagers |
Transportremtype Rolspeler Wielrolspeler 200/250kg Belasting 50mm Stengel van staal
| Gebruik: | Steigerwerk |
|---|---|
| Type: | Draai/stijf/dubbele rem |
| Vervoervermogen: | 200/250 kg |
20kg ladend 60mm Karretjewielen Op zwaar werk berekend voor Voedselkar
| Productnaam:: | 60mm de 20kg ingepaste op zwaar werk berekende wielen van het de karkarretje van het stam zwarte pp |
|---|---|
| Wielmateriaal:: | Plastiek |
| Type:: | Het karretjewielen van de voedselkar |

