Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Rubber 150mm 510lbs die Op zwaar werk berekende Gietmachines met Zijrem laden
| Productnaam: | 150mm 510lbs de hoogste van de het ijzerkern van de plaatwartel rubber op zwaar werk berekende gietm |
|---|---|
| Stijl:: | Ijzer rubber op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielgrootte:: | 5inchx2inch |
Pu 75mm Lage Profiel Op zwaar werk berekende Gietmachines, de Wielen van het de Hoge Capaciteitspolyurethaan van 500kg
| Productnaam: | 75x50mm 1100lbs 500kg de hoogste pu van de het gietijzerkern van de plaatwartel rode lage wielen van |
|---|---|
| Stijl:: | De op zwaar werk berekende lage wielen van de profielgietmachine |
| Wielkleur:: | red+black |
Hard 100mm Wielen de Op hoge temperatuur van de Diametergietmachine met Rollager
| Productnaam: | 100mm Zwarte de Wartel Hittebestendige Gietmachines van het Diameter Phenolic Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stijl:: | 100mm wartel hittebestendige gietmachines |
| Wieldiameter:: | 100 mm |
Gewichtscapaciteit Zwarte werkbank rolwielen met zijdelingse montage
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Typ van rem: | Totaal Slot |
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
880lbs het Wiel van de capaciteits 8 X 2 Gietmachine, Wearable Wielen van de Aluminiumgietmachine
| Productnaam: | 200mm 880lbs hoogste pu van de het aluminiumkern van de plaat groene geschilderde vork op zwaar werk |
|---|---|
| Stijl:: | Aluminium pu zwenkwiel |
| Wielkleur:: | Donkere Geel |
150mm Elastische Rubber Op zwaar werk berekende Gietmachines met 462lbs-de Plaat van de Ladingswartel
| Product Name: | 200mm 462lbs top plate swivel steel core rubber heavy duty casters with total brake |
|---|---|
| Style:: | Elastic rubber heavy duty caster |
| Kleur:: | Goud+Grijz |
5500lbs capaciteit 8“ Super Op zwaar werk berekende Gietmachines met Zwarte Verfsteun
| Productnaam: | de wartel nylon super op zwaar werk berekende gietmachines van de 8 duim5500lbs passen de hoogste pl |
|---|---|
| Stijl:: | Super op zwaar werk berekende wartel nylon gietmachine |
| Wielkleur:: | white+black |
Elastische Rubber de Wartelgietmachines van het 6 Duimsluiten, ISO9001-de Wielen van de Ebonietgietmachine
| Productnaam: | 6 inch bovenplaat draaibare vaste stijve vergrendeling goud pp kern zwarte elastische rubberen zware |
|---|---|
| Stijl:: | Elastisch rubber pp zware zwenkwiel |
| Kleur:: | Goud + Zwart |
1000 kg Laad 200 mm Steigerrollers Wielen Roestbestendige zware rollers
| Productnaam:: | 200 mm1000 kg staal lange draadstammelingen rood nylon draaiend zwaarbevestigingswiel |
|---|---|
| Wielkleur:: | Rood |
| Wielmateriaal:: | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
880LBS de drogende Wartel van de Rek Zijrem Wielen van de 6 Duim Phenolic Gietmachine
| productnaam: | 6 Inch Droogrek Trolley Wiel Draaibare Zijrem Hittebestendige Industriële Wielen Leverancier China |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch droogrek wielen |
| Wiel diameter:: | 6 inch |

