Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Zwaar werk 350 kg PU gietijzer draaiwiel zonder rem
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |
|---|---|
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
| Type wiel: | Holle kern |
Flexibele Draai van de het Aluminiumkern van de 6 Duimwartel de Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Naam van het product: | 6 inch aluminium kern PU hoge capaciteit wiel bovenplaat vaste zware zwenkwielen te koop |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch aluminium pu vaste wielen |
| Wielgrootte:: | 6 inch |
4x2 van de het Ijzerkern van de duim de Groene 360 Graad Roterende Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Productnaam: | 4x2 Groene Wiel van de duim het Kleine Grootte 360 van de de Kernpu Wartel van het Graad Roterende I |
|---|---|
| Stijl:: | Groene pu van het wielijzer wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 4x2 duim |
6 van het het SlotGietijzer van duim Groene Zachte Pu Wielen Zij van de het Polyurethaanwartel van de Gietmachinewielen Op zwaar werk berekende OEM
| Productnaam: | 6 van het het SlotGietijzer van duim Groene Zachte Pu Wielen Zij van de het Polyurethaanwartel van d |
|---|---|
| Stijl:: | Pu van de ijzerkern zijslot op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 6 duim |
6 van de de Kernwartel van duimpvc de Holle Wielen van de de Gietmachines Oranje Kleur Op zwaar werk berekende
| productnaam: | Oranje Kleur Wielen 6 Inch PVC Holle Kern Zwenkwielen Van Heavy Duty Casters Industriële Leverancier |
|---|---|
| Stijl:: | Pvc zwenkwielen voor zwaar gebruik |
| Bouw:: | gelast |
6 van de de Gietmachineswartel van duim de Rode pvc Op zwaar werk berekende Wielen van het de Plaatkarretje
| Productnaam: | 6 van de de Gietmachineswartel van duim de Rode pvc Op zwaar werk berekende Wielen van het de Plaatk |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekend de wartelwiel van pvc van het boogloopvlak |
| Wielkleur:: | Red+Black |
Polyethyleen 150x42mm Op zwaar werk berekende Gietmachines met Groene Geschilderde Steun
| productnaam: | 6 inch groen geverfde bovenplaat draaibare co-polyethyleen zware industriële zwenkwielen |
|---|---|
| Stijl:: | FP zwenkwielen voor zwaar gebruik |
| Wielmateriaal:: | Co-polyethyleen |
125mm 550lbs Rubber Dubbele de Remgroothandel van Capaciteits Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Product Name: | 125mm 550lbs top plate swivel aluminium core rubber heavy duty casters with double brake |
|---|---|
| Style:: | Aluminium rubber heavy duty caster |
| Wielkleur:: | Black+Silver |
WBD-ODM Groot Wiel 200mm Zwarte Plastic Op zwaar werk berekende de Gietmachineswartel van de Diameterplaat
| Productnaam: | WBD-ODM Groot Wiel 200mm Zwarte Plastic Op zwaar werk berekende de Gietmachineswartel van de Diamete |
|---|---|
| Stijl:: | 200mm wartelpp op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 200mm |
WBD-Groot Wiel 8 van de Leveringsrichting“ Stijve Op zwaar werk berekende de Gietmachines Grondplaat van pp
| Productnaam: | WBD-Groot Wiel 8 van de Leveringsrichting“ Stijve Op zwaar werk berekende de Gietmachines Grondplaat |
|---|---|
| Stijl:: | 8“ de stijve op zwaar werk berekende gietmachines van pp |
| Wielgrootte:: | 8“ |

