Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Zware rood polyurethaan rollen Zink geschilderde beugel 837lbs laadvermogen
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Zinkgeverfd ijzer zwaar rollend wiel set dubbele kogellagers 144 mm lengte
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Polyurethaanwielmateriaal en ballagers voor industriële toepassingen
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
100 mm zware rollers Algemene lengte 144 mm voor zware toepassingen
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
837lbs wielcapaciteit zware rollers polyurethaan materiaal dubbele kogellagers zware ladingcapaciteit
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
| Lagers: | Ballenlagers |
Hoog laadvermogen zware rollers tot 837 pond met polyurethaan wielen en 144 mm totale lengte
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
144 mm Algemene lengte en polyurethaan wiel materiaal Heavy Duty ICaster voor zware toepassingen
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Industriële zwenkwiel met kogellagers en duurzame polyurethaan wiel voor zware toepassingen
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
IJzeren wielcentrum zware rollen met een diameter van 100 mm met een duurzaam kogellager voor prestaties in materiaalvervoer
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
837lbs wielcapaciteit industriële rolster zink geverfde beugel oppervlaktebehandeling zwaar voertuig duurzaam transport rolster wiel
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |

