Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
4 Bevers van het de Wartel de Op zwaar werk berekende Meubilair van de duim200kg Capaciteit met Rollager
| Productnaam: | Fabrieksverkoop 4 Wartel van het de CapaciteitsGietijzer van het duim de Zilveren Holle Wiel 200kg m |
|---|---|
| Stijl:: | gietmachines van het 4 duim de holle meubilair |
| Wielgrootte:: | 4 duim |
Gietijzerpu Wartel Op zwaar werk berekende Gietmachines 6 Duim Rood Stevig Industrieel Wiel Geen het Merken
| Productnaam: | 6 duim Rood Stevig Industrieel Wiel Geen het Merken Op zwaar werk berekende Gietijzerpu Wartelgietma |
|---|---|
| Stijl:: | Wartelgietmachine hd |
| wiel kleur:: | Rood + Zilver |
200/250 kg capaciteit Solid Steel Core Industry Swivel Caster Wheel Met Zink Palated Bracket
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Zinkverzorgd |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | PP/PVC/PU/rubber |
| Toepassing: | Vervoer |
Geen het Merken Op zwaar werk berekend Gietmachinesijzer Pu
| Productnaam: | Heavy-duty 150 mm bovenplaat dubbele kogellager ijzer rode pu zwenkwielen voor industrieel gebruik |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel |
| wiel kleur:: | Rood + Zilver |
Pu de Gietmachinewielen van de 8 Duimwartel, 400kg-Wielen van de Capaciteits de Oranje Gietmachine
| Productnaam: | de 8 duimdiameter het type van Korea 2 duim van de breedte hoogste plaat groene pu van de ijzerkern |
|---|---|
| Stijl:: | IJzeren PU-zwenkwiel voor zwaar gebruik |
| Wielkleur:: | Yellow+Silver |
Zij van de Capaciteits Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Rem660lbs Lading de Wartelplaat
| Productnaam: | De zij de Capaciteits Zwarte Plastic Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Rem660lbs Lading dr |
|---|---|
| Stijl:: | 660lbs de op zwaar werk berekende gietmachine van pp |
| Wielgrootte:: | 4x2 duim |
150X50mm Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Grootte de Plastic Wartel met Enige Rem
| Productnaam: | De productie van 150X50mm Plastic de Wartel Op zwaar werk berekende Gietmachines van het Grootte Zwa |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm pp draaien op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 150x50mm |
450kg het laden van op zwaar werk berekende gietmachines
| Productnaam: | 200 mm bovenplaat dubbele kogellager aluminium kern pu zware wielen |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel van aluminium voor zwaar gebruik |
| Wielkleur:: | Sinaasappel |
6 Bevers van de duim de Op zwaar werk berekende Wartel met Wit Plastic WielenKogellager
| Productnaam: | 6 Bevers van de duim de Op zwaar werk berekende Wartel met Witte Plastic Wielen |
|---|---|
| Stijl:: | PP zware zwenkwielen |
| Wielmateriaal:: | Plastiek |
4 duim 5 Duim 6 Duim Op zwaar werk berekende de Wielen van de het Polyurethaangietmachine van het 8 Duimijzer
| Product Name: | 4 Inch 5 Inch 6 Inch 8 Inch Iron Polyurethane Caster Wheels Heavy Duty |
|---|---|
| Style:: | Swivel polyurethane caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |

