Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Op zwaar werk berekende 5 van het de Gietmachines Zijslot van het Duimsmeedijzer Rubber van het het Gietijzerkarretje Industriële Wielengroothandel
| Wielbreedte: | 50mm |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Staal |
| Type: | Op zwaar werk berekende Rubbergietmachines |
12 inch gesmeed staal massieve wielen super zware zwenkwielen roterende 3000 kg laden
| productnaam: | 12 inch gesmeed staal massieve wielen Super Heavy Duty roterende zwenkwielen 3000 kg laadvermogen |
|---|---|
| Stijl:: | Super heavy duty zwenkwiel enkel wiel |
| wiel kleur:: | Zilver |
125mm Wielen van de het Slot de Hittebestendige Gietmachine van de Diameter770lbs Wartel
| Productnaam: | 125mm van de de Capaciteitswartel van het Diameter de Op zwaar werk berekende Hittebestendige Wiel 7 |
|---|---|
| Stijl:: | 125mm wartel lockheat bestand gietmachines |
| Wieldiameter:: | 125mm |
0375 Inches Bolt Hole Size Super Heavy Duty Casters Polyurethane Wheels 4 X 45 Inches Plate Size Robuuste Heavy Load Capacity Wheels
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Brake: | Front Brake |
837lbs wielcapaciteit Industrial Caster 144mm Algemene lengte gladde gemakkelijke beweging
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
Polyurethane-spoelers met dubbele kogellagers voor trolleys 100 mm
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
Ballenlagend ijzeren PU-rolwiel 100 mm voor een superieure draagcapaciteit
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Kleur: | Rood |
Plaat Stem Bolt Hole Heavy Duty Rollers Met Zink Geverfde Beugel Voor Industrieel
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
Rode zware rollers 837lbs Belastingcapaciteit Ballagers ijzeren wiel Centrum Zink geschilderd
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
144 mm polyurethaan zware rolwielen dubbele kogellagers rood ijzer PU gladde beweging
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| Algemene duur: | 144mm |

