Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Industriële Op zwaar werk berekende Gietmachines 4 Duim Zachte Pu Zijslot Roterende Wielen
| Productnaam: | 4inch zachte Pu Zij Op zwaar werk berekende Industriële de Gietmachineleverancier China YLcaster van |
|---|---|
| Stijl:: | 4inch industriële gietmachinepu wielen |
| Wielgrootte:: | 4 inch |
4x2 van de Wartel Op zwaar werk berekende Gietmachines van de duim Blauwe Zijrem het Karretjewielen
| Productnaam: | De duurzame 4x2-van de de Remwartel van het Duim Blauwe Stevige Wiel Zij Op zwaar werk berekende het |
|---|---|
| Stijl:: | Blauwe Zij de Remgietmachine van Pu |
| Wielgrootte:: | 4x2inch |
200x50mm het Op zwaar werk berekende van de de Wartelplaat van het Gietmachines Stevige Zwarte Wiel Gevulde Nylon Glas
| Productnaam: | 200x50mm de Stevige Zwarte van de Plaatglas Gevulde Nylon Op zwaar werk berekende Industriële Gietma |
|---|---|
| Stijl:: | Glasvezel Gevulde Nylon Gietmachine |
| Wielgrootte:: | 200x50mm |
Plaat montage super zware rollers 4 x 4,5 inch plaat grootte 7,5 inch totale hoogte ideaal voor magazijn
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
Polyurethane ballenlagers voor zware rollen 50 mm wiel zwart staal totale slotrollers
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Aluminium industriële rollen met draaiblok, makkelijk te manoeuvreren
| Type wiel: | Plastic/ Rubber/ Polyurethaan/ Fenol/ V-groove/ Staal |
|---|---|
| Wieldiameter: | 2-12 inch |
| Brek: | Ja/Nee |
150mm Pu van het Diameteraluminium de Oranje Op zwaar werk berekende Industriële Wielen van Wartelgietmachines
| Productnaam: | 150mm het Type van Diameterkorea Aluminium Oranje Pu Op zwaar werk berekende Industriële de Wielenle |
|---|---|
| Stijl:: | Wartel op zwaar werk berekende industriële wielen |
| Wielgrootte:: | 150mm |
Rood ijzer PU dubbele kogellagers zware rollen tot 837 lbs laadvermogen
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Wielcentrum: | Zuivel |
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
Heavy Duty super heavy duty roller met zwart wiel geoptimaliseerd voor het verplaatsen van zware machines en industriële apparatuur
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Gewichtsvermogen tot 837 lbs. Zware rollen met polyurethaanwielmateriaal Zink geverfde beugeloppervlaktebehandeling
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Material: | Polyurethane |

