Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Industriële bouten-gat rollers met zwaar werk ontwerp en ijzeren wiel midden
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
| Lagers: | Ballenlagers |
837lbs laadvermogen ijzeren PU rolwiel met zink geverfde beugel oppervlaktebehandeling voor zware industriële machines
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
Dubbele kogellager met superzware rol in zwart voor zware industriële toepassingen
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
150 mm wielgrootte polyurethaan rolhullen glad loopvlak Duurzame vervangingswielen geschikt voor zware vrachtwagens en apparatuur
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194 mm hoge zwarte PU zwenkwiel met holle kern, industriële kwaliteit, voor zware karren, apparatuur en machines
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
300-450 kg American Type Heavy Duty PU Iron Aluminium Core Industrial Caster Eenwiel
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |
De industriële Karretjebever rijdt Op zwaar werk berekend 8 Duim Rood Pu Wiel met de Zijplaat van de Rem Zachte Wartel
| Productnaam: | 8 duim Rood Pu Wiel met Zij van het de Plaat Industriële Karretje van de Rem Zachte Wartel Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | Zachte wiel op zwaar werk berekende bevers |
| Wiel capaciteit:: | 660lbs |
8 van het het Wiel Rode Polyurethaan van het duim Vlakke Loopvlak Pu van de de Wartelplaat het Karretjewielen voor Industriële Karren
| Productnaam: | 8 van het het Wiel Rode Polyurethaan van het duim Vlakke Loopvlak Pu van de de Wartelplaat het Karre |
|---|---|
| Stijl:: | 8 duimpu wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 8 duim |
Geen Merken 350kg die Wielen van de 10 Duim de Op zwaar werk berekende Gietmachine met Aluminiumkern laden
| Productnaam: | van het de plaataluminium van de 10 duim350kg wartel hoogste kern rubber op zwaar werk berekende Eur |
|---|---|
| Stijl:: | Aluminium rubber op zwaar werk berekende Europese type industriële gietmachines |
| Wielgrootte:: | 250mm |
De stijve Plaat rijdt Wielen van het de Gietmachines Op zwaar werk berekende Karretje van 8 Duim de Oranje pvc
| Productnaam: | De stijve Plaat rijdt 8 van het de Gietmachines Op zwaar werk berekende Karretje van Duim Oranje pvc |
|---|---|
| Stijl:: | 8“ pvc-stijve gietmachines |
| Bouw:: | Gelast staal |

