Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Industriële wielrollers tot 5000 pond zwaar werk met duurzame stalen afwerkingswielen
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Industriële rollers met een wieldiameter van 4 inch
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
350 kg Capaciteit Nylon rollen 65mm Solid Core Wheel Duurzame industriële rollen voor het verplaatsen van machines en apparatuur
| Quantity: | 4 |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
5 inch medium duty pu draaiwielwielen zware prestaties met 4 inch wieldiameter en zijdeslotremtype
| Boutgat het Uit elkaar plaatsen: | 2-7/8 x 2-7/8 inch |
|---|---|
| Wieldiameter: | 4 inch |
| Wijdte van het wiel: | 3 4 5 6 inch |
Plaatmontage Nylon-rollers met kogellager en massief kernwiel Duurzame industriële zware mobiliteitsoplossingen
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
| Manufacturer: | WBD |
5 inch Algemene hoogte Polyurethane rollers voor zwaar werk 1000 lbs laadvermogen kogellager inbegrepen
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
100*100*85*85 Topplaat Grootte vloer slot Caster met ISO Rosh CE-certificering
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Top Plate Size: | 100*100*85*85 |
| Wheel material: | Steel |
Stalen rollen wielen bovenste plaat grootte 100*100*85*85 Meer producten voor zware toepassingen
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Draagvermogen: | 300KG |
| Type: | Draaiend |
Polypropyleenplaat van roestvrij staal voor zware industriële toepassingen
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Size: | 4 Inch |
200mm het Stijve van de de Hoogtecapaciteit van Plaat Stille Wielen van het Aluminiumpu Gietmachines Europese Type
| Productnaam: | 200mm het Stijve van de de Hoogtecapaciteit van Plaat Stille Wielen van het Aluminiumpu Gietmachines |
|---|---|
| Stijl:: | Aluminium stijve gietmachines |
| Wielgrootte:: | 200mm |

