Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Steel Housing Material Rubber Casters for Heavy-Duty Applications Customizable Unit Weight 4kg-5kg
| Application: | Industry |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
De Capaciteit van Pu 350kg Wielen van de 6 Duim de Op zwaar werk berekende Gietmachine voor Industrieel
| productnaam: | 6 inch diameter 2 inch breedte zwenkplaat boog loopvlak rode pu ijzeren kern zware zwenkwielen voor |
|---|---|
| Stijl:: | Boogloopvlak PU heavy duty zwenkwiel |
| Wielkleur:: | Rood + Zilver |
100mm zachte Thermoplastische Rubber Op zwaar werk berekende Afsluitbare Gietmachines
| Productnaam: | OEM 100mm van de de Wielen Zachte Zijrem van Diamerter de Thermoplastische Rubber Op zwaar werk bere |
|---|---|
| Stijl:: | 100mm TPR zijrem op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 100mm |
5“ zet de Grijze TPR Op zwaar werk berekende Plaat van de Wiel506lbs Capaciteit Gietmachines op
| Productnaam: | WBD Wholesales 5“ Grijze TPR Stijve de Plaat Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Wiel506lbs |
|---|---|
| Stijl:: | 5“ de stijve op zwaar werk berekende gietmachines van TPR |
| Wielgrootte:: | 5“ |
5 van de de Gietmachineswartel van het duim Op zwaar werk berekende Polyurethaan van het de Plaat Zachte Industriële Karretje de Wielengroothandel
| Wielbreedte: | 50mm |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Staal |
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
300kg het laden van 200mm Op zwaar werk berekende Gietmachines met Wartelplaat
| Productnaam: | 200mm de diameter de plaatboog betreden rood pvc pp 2 duim van de breedtewartel boort op zwaar werk |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende de wartelgietmachine van pvc van het boogloopvlak |
| Wielkleur:: | red+black |
Zwaar werk rood ijzeren wiel midden ballagers rolstenen tot 837lbs laadvermogen zink geverfd
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Wielcentrum: | ijzer |
| Kleur: | Rood |
Zwaar werk rood ijzeren wiel midden ballagers rolstenen tot 837lbs laadvermogen zink geverfd
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
Voorremmen Polyurethane rollers voor zware ladingen Zwarte wielen Plaat gemonteerd
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Caster Type: | Heavy Duty |
837 lbs. laadvermogen zware rollen met kogellager en ijzeren wielcentrum voor zware industrie
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
|---|---|
| grootte: | 100 mm |
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |

