Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Dubbele kogellagerplaat Montage zware rollers 3,5 draaiende straal 50 mm wiel
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Caster Type: | Heavy Duty |
Total Lock Brake Super Heavy Duty Caster Draaiend Radius 3,5 inch Zwart wiel
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
Industriële dubbelballagers met een groot rolwiel met een totale sluitrem
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
IJzeren wielcentrum 100 mm zware ICaster Duurzame zware lading rollers die soepele mobiliteit en industriële sterkte bieden
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Industriële rollen met een hoge draagcapaciteit
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
| Lagers: | Ballenlagers |
100 mm zware rollen met een laadvermogen van 837 lbs voor industriële machines
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
| Grootte: | 100 mm |
Zware rood ijzeren PU-rollers met een laadvermogen tot 837 lbs
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Wielcentrum: | ijzer |
Aanpasbare Rubber Casters Eenheid Gewicht 4kg 5kg Kleuropties Zwart Blauw Groen Perfect voor mobiliteit van apparatuur en industrieel
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
Soepel lopende polyurethaan zwenkwielen met kogellagers, draagvermogen 450 tot 850 kg, ideaal voor magazijn en diverse toepassingen
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Aanpasbare rubberen zwenkwielen met verzinkte schroefdraadsteel die grip en soepel rollen bieden op diverse vloertypes
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |

