Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Verzinkte Draadsteel Rubberen Zwenkwielen Elastisch Zacht Oranje Zwenk- en Vaste Wielen met Rem Ontworpen voor Soepele Mobiliteit
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |
| Application: | Industry |
Rolladers met rubberen rollen 3 tot 8 inch Wieldiameter Niet-markerend loopvlak Geschikt voor transport van zware lading en industrieel
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
Laadvermogen 100 tot 300 KG rubberen zwenkwielen elastisch zacht oranje ideaal voor binnen- en buitentoepassingen duurzame en zwenkwieloplossing
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Feature: | Customable |
100 mm diameter zware rollers voor industriële trolleys Groothandel van kunststof rollers
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Stijl:: | 100 mm pp rigide rollen voor zwaar werk |
| Wheel size:: | 100mm |
5 Inch Zware Polyurethaan Wielen Zwenkbare Industriële Zwenkwielen Rood
| Productnaam: | 5 Inch Zware Polyurethaan Wielen Zwenkbare Industriële Zwenkwielen Rood |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwielen van polyurethaan voor zwaar gebruik |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
Ultralicht steigerwielen voor stalen steigerwerken
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |
3-8 inch elastisch blauw rubberen wiel zonder merken met zink geplatte
| Tipe lager: | Roller/dubbele bal/eenvoudig lager |
|---|---|
| Type: | Draaibare/vastgezette/remrollen |
| Gebruik: | Binnen/buiten |
6 van de Wartel Op zwaar werk berekende Gietmachines 230kg van het duim Industriële Wiel de Ladingscapaciteit
| productnaam: | WBD Factory Sales 6 inch industriële wieldraaibare zwarte rubberen zware zwenkwielen |
|---|---|
| Stijl:: | 6 "rubber zwenkwielen voor zwaar gebruik |
| Wielgrootte:: | 150mm |
Non-Marking Rubber Casters Wheels Elastic Soft Orange for Easy Maneuvering and Non-Marking Tread Type
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |

