Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Stalen loopvlak stengel zwenkwiel voor mobiele steiger voor gemakkelijke manoeuvreerbaarheid en duurzame prestaties
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
837lbs zware rollen met ijzercentrum polyurethaan wielen dubbele kogellagers
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
IJzeren wiel centrum zware rollers rode lading capaciteit tot 837lbs voor zware lasten
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
Polyurethaan-schermen voor zware werkzaamheden met een met zink geverfd beugeloppervlak voor karren
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
837 lbs. laadvermogen zware rollen rode polyurethaan wielen ijzeren wielen centrum
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
| Wielcentrum: | ijzer |
Polyurethaan-spoelrollers / ijzeren pu-spoelrolwiel Dual ballenlagers
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
Zinkgeverfde rollen met polyurethaanwielen tot 837 lbs.
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
|---|---|
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
Zware rood polyurethaan rollen 144 mm lengte zink geverfde dubbele kogellagers
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| Grootte: | 100 mm |
Rode zware rollers met ijzeren wiel midden 837lbs lastcapaciteit ballagers
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
Draagvermogen Rode industriële drager met dubbele kogellagers Zink geschilderd 837lbs wielvermogen
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |

