Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
125 mm 350 kg Capaciteit Platform Trolley Heavy Duty Casters Groothandel Industriële Caster
| Productnaam: | 350 kg capaciteit Zwart PP vast wiel platform trolley zware rollers fabrikant China |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
De grijze Capaciteit van TPR 280kg van de de Wartelplaat van het 8 Duim Dubbele Kogellager de Gietmachinewielen
| Productnaam: | WBD levert 8“ Grijze van de de Capaciteitswartel van TPR 280kg van het de Plaat Dubbele Kogellager O |
|---|---|
| Stijl:: | 8“ TPR-Wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 8“ |
Polyurethaan 660LBS Op zwaar werk berekende Gietmachines van de 8 Duim de Zijrem
| Productnaam: | Hoge Capaciteits Industrieel Wiel 660LBS Op zwaar werk berekende Gietmachines van de 8 duim de Zijre |
|---|---|
| Stijl:: | 660lbs pu wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 660lbs |
ZijdieRemwielen op het Karretjewielen van Kern Op zwaar werk berekende Gietmachines 5 Duim worden betreden
| Productnaam: | 5 Zijdie de Remwielen van duim Grijze pvc op het Karretjewielen van Kerngietmachines Op zwaar werk b |
|---|---|
| Stijl:: | 5“ pvc-gietmachines zijslot |
| Bouw:: | gelast |
Glanz PU ijzer 4 inch middelgrote rolbal met draaiend stembal met slot
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |
| Hoogte: | 194mm |
Heavy Duty 4-inch stalen rubberen wielrollers met stalen deksels voor soepele mobiliteit
| Kenmerken: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Wielkern: | Gegooid ijzer |
| Materiaal van het wiel: | Steel+Rubber |
Geperste staal rollen met draaiknop met laadvermogen
| Materiaal: | Staal/ Aluminium/ Plastic/ Rubber |
|---|---|
| Brek: | Ja/Nee |
| Type wiel: | TPR/Plastic/rubber/polyurethaan/fenolie/V-groove/staal |
Glanzige rotatie PU ijzeren holle kern rolwiel voor zware toepassingen
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
De in het groot Zwarte Industriële het Wielplaat van de 8 duim Grote Grootte zet Op zwaar werk berekend de Gietmachinesslot op van pp
| Productnaam: | De in het groot Zwarte Industriële het Wielplaat van de 8 duim Grote Grootte zet Op zwaar werk berek |
|---|---|
| Stijl:: | op zwaar werk berekende gietmachines van de 8 duim de zijrem pp |
| Wielgrootte:: | 8 duim |
990LBS capaciteit 6 Duimpu Wartel die Stille Op zwaar werk berekende Gietmachines sluiten
| productnaam: | 990LBS Capaciteit 6 Inch Groene PU Wiel Zwenkbare Vergrendeling Stille Heavy Duty Casters Voor Indus |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch pu zwenkwielen voor zwaar gebruik |
| Wielgrootte:: | 6 inch |

