Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
6x2 Hoogste de Plaat Op zwaar werk berekende Wartel die van duim Zachte Rubbergietmachines Grijze TPR-Industriële Gietmachines sluiten
| Productnaam: | 6x2 Hoogste de Plaat Op zwaar werk berekende Wartel die van duim Zachte Rubbergietmachines Grijze TP |
|---|---|
| Stijl:: | De afsluitbare op zwaar werk berekende gietmachines van TPR |
| Wielgrootte:: | 6x2 duim |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Dubbele kogellager steigerwielen Draagvermogen 200/250kg Zware toepassingen
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
Stijve 440LBS Stille de Vloer van 4 de Gietmachinewielen van de Duim het Rubberwartel Beschermen
| Productnaam: | rijdt de 4 duim Zachte Richting van de Plaat Op zwaar werk berekende Gietmachines van 440LBS de Grij |
|---|---|
| Stijl:: | 4 duimtpr stijve op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 4x2 duim |
Zinkgeplatte industriële rollen voor optimale corrosiebescherming
| Type wiel: | Plastic/ Rubber/ Polyurethaan/ Fenol/ V-groove/ Staal |
|---|---|
| Wieldiameter: | 2-12 inch |
| Montage-type: | Topplaat/draadstaaf/uitbreidbare staaf/greepringstaaf |
46 mm niet-markerend gietijzeren rubberen rollers Wielen Sterk 264lbs laadvermogen
| Type: | Deeltjes |
|---|---|
| Eenheidsgewicht: | 4 kg-5 kg |
| Capaciteit: | 264 pond |
Ylcaster 50 mm industriële rollers remtype rolwiel met zinkgeplatte dubbelrollagers
| Vervaardiging: | YLcaster |
|---|---|
| Vervoervermogen: | 200/250 kg |
| Verwerkt stammateriaal: | staal |
100mm 396lbs Zwarte Rubber Op zwaar werk berekende Gietmachines met Zijslot
| Productnaam: | WBD vervaardigt 100mm 396lbs Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Capaciteits de Zwarte Rubbe |
|---|---|
| Stijl:: | 4“ Ijzer rubber op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielgrootte:: | 4inchx2inch |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg Capaciteit Vaste Plate Caster Wheel Fabrikant
| Naam van het product: | OEM Rubber Wheel 125mm 200kg Capaciteit Vaste plaat Heavy Duty Rollers |
|---|---|
| Stijl:: | 5" vaste rubberen rollen voor zwaar werk |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
150mm de Op zwaar werk berekende Gietmachines Logo Customizable van de Ijzerkern
| Productnaam: | 150mm het Vaste Wiel Logo Customizable Heavy Duty Casters van de Ijzerkern Rubber voor Verkoop |
|---|---|
| Stijl:: | 6 het“ rubber bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 6 duim |

