Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ plastic core castor wheels ] bij elkaar passen 28 producten.
Trolleywielen met schroefdraad, met een boutgatafstand van 2,5 inch, geschikt voor industrieel en commercieel gebruik
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Gewichtscapaciteit Zwarte werkbank rolwielen met zijdelingse montage
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Typ van rem: | Totaal Slot |
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
2-8 inch industriële rolwielen met een remvermogen van 100-300 kg
| Toepassing: | Industriële sector |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/blauw/groen |
| Wieldiameter: | 3-8 inch |
Polyurethaan 660LBS Op zwaar werk berekende Gietmachines van de 8 Duim de Zijrem
| Productnaam: | Hoge Capaciteits Industrieel Wiel 660LBS Op zwaar werk berekende Gietmachines van de 8 duim de Zijre |
|---|---|
| Stijl:: | 660lbs pu wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 660lbs |
Waterdichte Roestvrij staalgietmachines SS van de 3 Duim Rode Pu Zijrem Bevers
| Productnaam: | Roestvrij staalgietmachines Wholesales 3 de Remss van de Duim Middelgrote Plicht Rode Pu Zijbeversfa |
|---|---|
| Stijl:: | Rode pu zijremss gietmachines |
| Dragend Type:: | enkele kogellager |
Bevers van de de Stamwartel van 1,5 Duim de Zachte pvc Gietmachines Ingepaste met Rem
| Productnaam:: | 1.5inch het kleine Karretje rijdt de Zachte Bevers van de de Stamwartel van pvc Gietmachines Ingepas |
|---|---|
| Materiaal:: | Pvc-loopvlak |
| Handelswijze:: | 2xBall lager |
250mm Rubbergietmachines het Type van de Boutgat van het 10 Duim de Zwarte Wiel Bevers van de Wartelrem
| Productnaam: | 250mm Industriële Rubber het Type van de Boutgat van het Gietmachines Zwarte Wiel de Beversfabriek C |
|---|---|
| Stijl:: | De industriële rubbergietmachines van het boutgat |
| Wielgrootte:: | 10 duim |
85mm de Rubbercapaciteit van de Gietmachineswartel Ingepaste Stam 110lbs
| Naam van het product: | 85 mm zwarte rubberen rollers met draaiend draadje industriële rollers leverancier China |
|---|---|
| Stijl:: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Wielgrootte:: | 85mm |

