Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ plastic core castor wheels ] bij elkaar passen 27 producten.
De rode Pu-Enige Rem van de Wielwartel 6 Duim Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Productnaam: | Groothandel 6 inch rood PU-wiel 2 inch breedte zwenkwielen met enkele rem |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch pu zware zwenkwielen met enkele vergrendeling |
| Wiel capaciteit:: | 616 pond |
De industriële Karretjebever rijdt Op zwaar werk berekend 8 Duim Rood Pu Wiel met de Zijplaat van de Rem Zachte Wartel
| Productnaam: | 8 duim Rood Pu Wiel met Zij van het de Plaat Industriële Karretje van de Rem Zachte Wartel Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | Zachte wiel op zwaar werk berekende bevers |
| Wiel capaciteit:: | 660lbs |
3“ van de de Gietmachineswartel van het Boutgat Rubber Industriële de Beverwielen met Stoflakens
| Naam van het product: | OEM 3" Bolt Hole Rubber Casters Draaiend Industrieel Castor Wheels Met stofdekken |
|---|---|
| Stijl:: | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Wielgrootte:: | 75mm |
75mm Witte 80KG Nylon de Beverwielen van de Ladingscapaciteit
| Productnaam: | De Ladingscapaciteit van het YLcastersupplys75mm Witte Nylon Enige Wiel 80KG voor Differrent-het Opz |
|---|---|
| Stijl:: | 3“ wit nylon enig wiel |
| Dragend Type:: | duidelijk lager |
Vlak Loopvlak 200mm de Stille Bever van de Wiel300kg Wartel Pu
| Productnaam: | In het groot Grote Grootte 200mm de Stille Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Wiel300kg War |
|---|---|
| Stijl:: | 200mm pu wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wieldiameter:: | 200mm |
4 van de de Wartelplaat van het duim de Rode Polyurethaan het Type van het Roestvrije staalbevers Economische SS Fabriek China van Karretjewielen
| Productnaam: | 4 van de de Wartelplaat van het duim de Rode Polyurethaan het Type van het Roestvrije staalbevers Ec |
|---|---|
| Stijl:: | De rode bevers van het polyurethaanroestvrije staal |
| Dragend Type:: | Precisiekogellager |
150mm de Totale Rem Ingepaste Gietmachines van de het Kogellager Middelgrote Plicht van de Stam Holle Kern
| productnaam: | 150mm Totale Rem Ingepaste van het de KernKogellager van de Stamwartel Holle de Gietmachineswielen W |
|---|---|
| Stijl:: | Ingepaste het sluitengietmachines van stam zwarte pvc |
| Wielkleur:: | Zwarte kleur |
50mm Gietmachines van het de Capaciteits de Tweelingwiel van de Wieldiameter 154LBS
| Productnaam: | 50mm van de Capaciteits Tweelinggietmachines van de Wieldiameter 154LBS van de de Stam Lichte Plicht |
|---|---|
| Stijl:: | Lichte de stamgietmachines van het plichts tweeling-wiel |
| Wieldiameter:: | 5cm |
3 van de de Plichtswartel van duim Economische Zachte TPR Bevers Lichte van de het Slot vloer-Beschermende Bever de Wielengroothandel
| Opzettend Type: | plaat |
|---|---|
| Wieldiameter: | 3 DUIM |
| Wartelstraal: | Kleiner dan 3 duim |
Het kleine Karretje rijdt Zachte pp-Gietmachines 2 van Kernpvc“ inpaste de Bevers van de Stamwartel
| Productnaam:: | Het kleine Karretje rijdt Zachte pp-Gietmachines 2 van Kernpvc“ inpaste de Beversfabriek China van d |
|---|---|
| Materiaal:: | Pvc tread+PP |
| Handelswijze:: | 2*Ball lager |

