Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polypropylene medical caster wheel ] bij elkaar passen 31 producten.
4 inch wielmaat polypropyleen oplossingen geschikt voor productieprocessen die hoge duurzaamheid en flexibiliteit vereisen
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
Witte grijze plaat medische ruiten met roestvrij staal voor ziekenhuismeubilair
| laadvermogen: | 125 kg |
|---|---|
| Type: | Plaat |
| Vervoercapaciteit: | 275lbs |
Geladen capaciteit 275lbs Polypropyleen artikelen Perfect voor structurele toepassingen die robuuste materiaal eigenschappen vereisen
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 275lbs |
| Load Capacity: | 125kg |
Roestvrijstalen Medische Zwenkwielen 4 Inch Dubbele Rem Zware Zwenkwielen voor Medische Apparatuur en Ziekenhuismeubilair
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Type: | Plate |
125 kg draagvermogen medische zwenkwielen voor gemakkelijk manoeuvreren in medische omgevingen
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
Dubbele remmen medische rollen laadvermogen 125 kg thermoplastisch rubber Algemene hoogte 4 inch
| laadvermogen: | 125 kg |
|---|---|
| Boutgat het Uit elkaar plaatsen: | 76 x 61 mm |
| Algemene Hoogte: | 4 duim |
Lager Type Medische Zwenkwielen Precisie Kogellager Thermoplastisch Rubber Met Boutgatafstand 76*61mm
| Type: | Plate |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Material: | Stainless Steel |
Vlekkeloos staal medische rolhallen Witgrijze boutengat 76 * 61mm Voor ziekenhuisapparatuur
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Bracket Material: | Nylon |
Zware rubberen zwenkwiel 8 inch zwart blauw groen prestatie zwaar belastbaar transportwiel met een draagvermogen van 100 tot 300 kg
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Stalen behuizing zware rubberen zwenkwiel 8 inch dubbele kogellager duurzaam industrieel niveau draagvermogen
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Tread Type: | Non-Marking |
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |

