Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polypropylene medical caster wheel ] bij elkaar passen 31 producten.
Stalen plaatwiel diameter 3 inch geschikt voor fabricage en engineering doeleinden in diverse industrieën
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Eenheid Gewicht 4kg 5kg rollen rubber 2 inch 4 inch 5 inch wielen rollen met rem zwart blauw groen stevig en prestaties
| Load Capacity: | 100-300 KG |
|---|---|
| Feature: | Customable |
| Housing Material: | Steel |
4kg tot 5kg Eenheid Gewicht Rubber Zwenkwielen Niet-strepende loopvlak Ideaal voor Industriële Toepassingen Duurzame en Mobiliteitsoplossingen
| Usage: | Indoor/Outdoor |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
Laadcapaciteit 125 kg Staaloplossingen met uitzonderlijke duurzaamheid en prestaties in verschillende industriële omgevingen
| Loaded Capacity: | 275lbs |
|---|---|
| Type: | Plate |
| Color: | White+Grey |
Roestvrij staal platen rollers 3 inch witte grijze wielen met precisie ballenlagers
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
Eenheden van thermoplastisch rubber met nylonbeugel, ontworpen met een dubbele rem om de werking en duurzaamheid op lange termijn te waarborgen
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
Polypropyleenplaat van roestvrij staal voor zware industriële toepassingen
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Zware plaatrollers met 125 kg laadvermogen Nylon-beugel 275 lbs laadvermogen
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |
Nylon-staal met beugelwit-grijs voor industriële toepassingen
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Overall Height: | 4 Inches |
Stalen Rubberen Wiel Materiaal Rubberen Zwenkwielen Aanpasbaar Binnen Buiten Zware Industriële Kwaliteit Duurzaam Soepel Rollend
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |

