Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ 3 ton heavy duty pu caster wheel ] bij elkaar passen 47 producten.
Hoogte 194 mm pu-rolwiel met ballagers glad rollend rolwiel voor magazijnwagens en industriële
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Zware werkbank rolwielen holle kern enkelwiel voor industriële verwerking
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
|---|---|
| Type wiel: | Holle kern |
| Ruitengrootte: | 150 mm |
Polyurethaan zwenkwielen met een laadvermogen van 450-850 kg, wielmaat 150 mm, PU ijzeren wielmateriaal, zware wielen voor industrieel gebruik
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Tread Type: | Smooth |
5 inch totale hoogte polyurethaan zwenkwielen met een draagvermogen van 1000 lbs en 2 inch wielbreedte sterke wielen voor zware magazijnomstandigheden
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
150 mm wielgrootte polyurethaan rolhullen glad loopvlak Duurzame vervangingswielen geschikt voor zware vrachtwagens en apparatuur
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Hoogte 194mm Polyurethaan rolhellingen Zware wielen Wielgrootte 150mm geladen capaciteit 450 tot 850kg Mobiliteit voor apparatuur
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Tread Type: | Smooth |
Soepele Loop Polyurethaan Zwenkwielen met Kogellager en Totaalblokkeerrem Type Zware, Duurzame Wielen Geschikt voor Industriële Toepassingen
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
Eenwiel pu rolwiel biedt montage grootte 3,75 x 2,75 inch rolwiel voor industriële karretjes apparatuur en materiaal handling behoeften
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Height: | 194mm |
300-450 kg American Type Heavy Duty PU Iron Aluminium Core Industrial Caster Eenwiel
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |
Soepel lopende polyurethaan zwenkwielen met kogellagers, draagvermogen 450 tot 850 kg, ideaal voor magazijn en diverse toepassingen
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |

