Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ 3 ton heavy duty pu caster wheel ] bij elkaar passen 47 producten.
Eenwiel Rood Pu Wiel Polyurethane Casters Pu Caster Wiel Met 1000 Lbs Lading Capaciteit
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |
Kogellager Polyurethaan Zwenkwielen met PU IJzeren Wielmateriaal en Laadvermogen Variërend van 450 tot 850 kg voor Industrieel Gebruik
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
Hoogte 194 mm rood pu wiel polyurethaan rollen glad loopvlak type industriële rollen wielen ideaal voor het vervoer van zwaar materieel en machines
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Zwaar werk 350 kg PU gietijzer draaiwiel zonder rem
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |
|---|---|
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
| Type wiel: | Holle kern |
Glanzige rotatie PU ijzeren holle kern rolwiel voor zware toepassingen
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
Glanz PU ijzer 4 inch middelgrote rolbal met draaiend stembal met slot
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |
| Hoogte: | 194mm |
Gewichtscapaciteit Zwarte werkbank rolwielen met zijdelingse montage
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Typ van rem: | Totaal Slot |
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
Eenwiel Rood PU Wiel Polyurethane Rollers Bieden Total Lock Brake Type Perfecte keuze voor magazijn en apparatuur
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
5000KG Capaciteit PU Wielen Oranje Super Heavy Duty Casters Staal PU Twin Wheel Swivel Wide
| Naam van het product: | 5000KG PU-wielen met hoge capaciteit Oranje Super Heavy Duty Steel PU Twin-wheel Swivel Wide Caster |
|---|---|
| Stijl:: | Super zware brede zwenkwielen |
| Wielkleur:: | oranje+zwart |

