Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ 3 ton heavy duty pu caster wheel ] bij elkaar passen 47 producten.
4 inch polyurethaan ruiten, stijlvol ontworpen voor zware lasten
| Algemene Hoogte: | 4 inch. |
|---|---|
| Ruitengrootte: | 150 mm |
| Hoogte: | 194mm |
Glanzige werkbank zware rollen met terugtrekbare zijkanten met een hoge laadcapaciteit
| Typ van rem: | Totaal Slot |
|---|---|
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
| Type wiel: | Holle kern |
Draaibare zwenkwielen met polyurethaan en vergrendeling, enkele wiel met kogellager, perfect voor materiaalhandling en transporttoepassingen
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Polyurethaanrollers met kogellager met totale sluitrem en holle kernwielen
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Eenwielstyl Rood PU Wiel Polyurethane Rollers Totaal slotremtype Duurzaamheid Materialen
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Volledige slotballagers van polyurethaan rotors draaiend met slot holle kernwiel 194 mm hoogte
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Width: | 2 Inches |
150 mm wielgrootte polyurethaan rollers met een laadvermogen van 194 mm hoogte 450-850 kg geladen capaciteit
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |

