Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ 5 steel floor lock casters ] bij elkaar passen 184 producten.
30kg van de Plichtspvc van de capaciteits Rode WheelsSwivel Ingepaste Stam Lichte de Gietmachines Zijrem
| Productnaam: | 30kg capaciteits Rode Wielen met Zij van de Plichtspvc van de Remwartel Ingepaste Stam Lichte de Gie |
|---|---|
| Stijl:: | Lichte van het slotpvc van de plichtswartel de gietmachinesstam |
| Wielgrootte:: | 5cmx2.03cm |
Het Gatenkant van de 2,5 van de de Wartel Hoofd Lichte Plicht van Duim Zachte Wielen Gietmachinesbout van pvc
| Productnaam: | 2,5 van de de Wartel Hoofdbout van Duim Zacht Wielen van het het Gaten Zijslot van de Plichtspvc Lic |
|---|---|
| Stijl:: | Licht van de de gietmachinesbout van plichtspvc het gaten zijslot |
| Wielgrootte:: | 6.5cmx2.5cm |
Zwarte Vloer die pvc beschermt de Gietmachinewielen van de 6 Duimwartel
| productnaam: | 6 inch plaat zwart pvc loopvlak op pp core zwenkwielen voor middelzwaar gebruik |
|---|---|
| Stijl:: | Middelzware zwenkwielen |
| Wielkleur:: | Zwart+Wit |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
8 van de Gietmachinewielen van de duim de Nylon Steiger van de het Staalstam Stevige Lange Wielen van de de Hoogtesteiger Regelbare
| Productnaam:: | 8 van de Gietmachinewielen van de duim de Nylon Steiger van de het Staalstam Stevige Lange Wielen va |
|---|---|
| Wielkleur:: | rood |
| Wielmateriaal:: | Nylon |
Aanpasbare rubberrollers met een laadvermogen van 100 tot 300 kg
| Vervoervermogen: | 100 tot 300 kg |
|---|---|
| Kenmerken: | aan heffingen onderhevig |
| Afmaken.: | Zine-geplatte/gedraaide stengel |
Fenolische industriële rolhellingen Polyurethane Wiel Type Uitbreidbare Stem Montage 1-4 inch Wielbreedte
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
125 kg Draagvermogen Zwenkwielen met Bevestigingsplaat Duurzaam Nylon Beugel Materiaal voor Zware Toepassingen
| Boutgat het Uit elkaar plaatsen: | 76 x 61 mm |
|---|---|
| Kleur: | Wit+Grijs |
| Materiaal van de beugel: | Nylon |
Transportation Scaffolding Wheels with Load Capacity 200/250kg and Durable Solid Steel Core Stem Material
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Treaded Stem Material: | Steel |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
Stalen plaatwiel diameter 3 inch geschikt voor fabricage en engineering doeleinden in diverse industrieën
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Size: | 4 Inch |

