Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ 5 steel floor lock casters ] bij elkaar passen 184 producten.
Op zwaar werk berekende 5 van het de Gietmachines Zijslot van het Duimsmeedijzer Rubber van het het Gietijzerkarretje Industriële Wielengroothandel
| Wielbreedte: | 50mm |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Staal |
| Type: | Op zwaar werk berekende Rubbergietmachines |
Zinkgeplatte industriële rollen voor optimale corrosiebescherming
| Type wiel: | Plastic/ Rubber/ Polyurethaan/ Fenol/ V-groove/ Staal |
|---|---|
| Wieldiameter: | 2-12 inch |
| Montage-type: | Topplaat/draadstaaf/uitbreidbare staaf/greepringstaaf |
Zware rollen met grijs TPR-rolwielen met een zwakke draaiplaat
| Draaiwijdte: | 2-4 duim |
|---|---|
| Afmaken.: | Zinkgeplatte |
| Wieldiameter: | 2-4 duim |
Industriële wielrollers tot 5000 pond zwaar werk met duurzame stalen afwerkingswielen
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Roestvrij staal thermoplastisch rubber met een precisieballager dat de werking en levensduur van industriële apparatuur garandeert
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Color: | White+Grey |
125mm van de Stampvc van de Diameter220lbs Capaciteit Wartel Ingepast de Gietmachinewiel met Totale Sloten
| Productnaam: | Wholesales 125mm van de Stampvc van de Diameter220lbs Capaciteit Wartel Ingepaste Middelgrote de Pli |
|---|---|
| Stijl:: | Ingepast het wielslot van pvc van stamgietmachines |
| Wielkleur:: | Rood |
Industriële lichte rollen Grijs gladde wiel loopvlak Plastic kern tot 144 lbs
| Wielkern: | Plastic |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Tot 144 Pond |
| Wielloopvlak: | Glanz |
200-500 kg capaciteit Draaibare rolwielen 3/4/5/6/8 inch Load Bearing Rollers
| Hoogte: | 90 mm-125 mm |
|---|---|
| Vervoervermogen: | 200-500kg |
| Type: | Gedrukte stam/oppervlak |
200mm Zilveren van de de Kern Stijf Gietmachine van de Kleuren300kg Capaciteit Hol de Wielen Vlak Loopvlak
| Productnaam: | Fabrieksverkoop 200mm Zilveren van de de Capaciteits Hol Kern van het Ijzerwiel 300kg Stijf Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | 200mm de zijgietmachines van het slotijzer |
| Wielgrootte:: | 20 cm |
100x32mm de Chemische Bestand Ingepaste Gietmachine van de Stamwartel
| Productnaam: | WBD Wholesales 100x32mm Chemische Bestand Wiel Ingepaste Gietmachines van de Stam Middelgrote Plicht |
|---|---|
| Stijl:: | De pa304ss gietmachines van het stamsluiten |
| Dragend Type:: | Duidelijk lager |

