Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ 5 steel floor lock casters ] bij elkaar passen 184 producten.
Moeiteloze Beweging met Zwenkwielen en Zwenkvergrendeling Remtype
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
Afwerking van zinkgeplatte stilstaande rollen en totale vergrendelingsremtype voor klantvereisten
| Wheel Core: | Plastic |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
De thermoplastische Rubber 150mm 250kg Stijve Richtinggietmachines van de Sluitenwartel
| Productnaam: | WBD-Verkoop 150mm de Capaciteitstpr Stijve Op zwaar werk berekende Gietmachines van Gray Soft Direct |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm TPR stijve op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 150mm |
Glanzige wiel loopvlak lichte rolstoelen met een eenvoudig lager / 2-4 inch draaiende straal
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Material: | TPR |
Draaibaar TPR lichtgewicht roltrap Grijze wiel 2-4 inch diameter
| Wheel Core: | Plastic |
|---|---|
| Wheel Width: | 19-24mm |
| Wheel Material: | TPR |
Plain Bearing Rubber Casters Wheels for Heavy-Duty and Temperature Environments
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
Heavy Duty 2-4 inch Light Duty Casters voor zware en veeleisende omgevingen
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Tread: | Smooth |
Precisie kogellager industriële wielzwenkwielen met wieldiameter van 2 tot 12 inch, geschikt voor zware lasten
| Tread Width: | 1-4 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Application: | Industry |
Verzinkte Draadsteel Rubberen Zwenkwielen Elastisch Zacht Oranje Zwenk- en Vaste Wielen met Rem Ontworpen voor Soepele Mobiliteit
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |
| Application: | Industry |
3 tot 8 inch wieldiameter rubberen zwenkwielen aanpasbare lageropties roller dubbele kogellager voor prestaties
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Application: | Industry |

