Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ 5 steel floor lock casters ] bij elkaar passen 184 producten.
50 mm Wijdte extra zware velgen Nylon velgen Rollers Polyurethane velgen Gebouwd voor zware lading industriële toepassingen en mobiliteit
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
500 lbs. laadvermogen roestvrij staal rolstenen met zink-platering en 0,25 inch plaat dikte
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
Topplaat type montage roestvrijstalen rolstenen voor bouble ballrace beugel functie
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
Zwarte Super Heavy Duty Plate Mount Steel Casters 2000 Lbs Load Capacity 50mm Wiel
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
ISO/SGS/ROSH-gecertificeerde industriële wielrollen voor gladde en stille beweging
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Heavy Duty super heavy duty roller met zwart wiel geoptimaliseerd voor het verplaatsen van zware machines en industriële apparatuur
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
3 de“ Zachte Grijze TPR-van de de Wielenm10 Ingepaste Stam van de Handkar Gietmachines van de het Slotwartel Totale voor Houten Vloeren
| Productnaam: | 3 de“ Zachte Grijze TPR-van de de Wielenm10 Ingepaste Stam van de Handkar Gietmachines van de het Sl |
|---|---|
| Stijl:: | Lichte plicht ingepaste tpr gietmachines |
| Steunmateriaal:: | Gedrukt staal |
Witgrijze medische rolhullen 3 inch wieldiameter en dubbele rem die stabiliteit bieden voor het transport van medische apparatuur
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Bracket Material: | Nylon |
4kg 5kg Eenheidsgewicht Rubberen Zwenkwielen Stalen Rubberen Wiel Materiaal Geschikt Binnen Buiten Zware Industriële Toepassingen
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Feature: | Customable |
| Color : | Black/Blue/ Green |
De Wartelwielen van het polyurethaan506lbs Zijslot met Kogellager
| Productnaam: | YLcaster verstrekt 506LBS-van de het Wielwartel van de Ladingscapaciteit de Rode Pu van de de Plaat |
|---|---|
| Stijl:: | 506lbs pu zijslot op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 506lbs |

