Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ 5 steel floor lock casters ] bij elkaar passen 184 producten.
Roestvrijstalen Medische Zwenkwielen 4 Inch Dubbele Rem Zware Zwenkwielen voor Medische Apparatuur en Ziekenhuismeubilair
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Type: | Plate |
Medische zwenkwielen met nylon beugelmateriaal en een belastbaarheid van 125 kg, ideaal voor mobiliteit van medische apparatuur
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
5 van de de Gietmachines Hoogste Plaat van de duimtpr Medisch Middelgroot Plicht de Wartel Zijsluiten
| Productnaam: | 5 van de de Plaatwartel van duimtpr Medische Wielen Hoogste van de het Sluiten Middelgrote Plicht Zi |
|---|---|
| Stijl:: | 5“ zij het slotgietmachines van TPR |
| Wielgrootte:: | 125mm |
75x21mm Roterende Wartel Ingepaste de Gietmachines Totale Rem van de Stam Witte pp Lichte Plicht
| Productnaam: | 75x21mm de Stevige van de de Stam Witte pp Lichte Plicht van de Wiel Totale Rem Roterende Wartel Ing |
|---|---|
| Stijl:: | De lichte gietmachines van de plichtsstam pp |
| Steunmateriaal:: | Gedrukt staal |
Dubbele kogellager werkbank rollers 2,5 inch wielen Corrosieweerstand
| laadvermogen: | 300 pond. |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Kleur: | Zwart |
M28x40mm Stevige Stam Gietmachines van het de Gietmachines Niet-magnetische Ziekenhuis van het 4 Duim de Grijze TPR Medische Bed
| Productnaam:: | M28x40mm Stevige Stam Gietmachines van het de Gietmachines Niet-magnetische Ziekenhuis van het 4 Dui |
|---|---|
| Stamgrootte:: | 28x40mm |
| Hoogte:: | 149mm |
150mm de Totale Rem Ingepaste Gietmachines van de het Kogellager Middelgrote Plicht van de Stam Holle Kern
| productnaam: | 150mm Totale Rem Ingepaste van het de KernKogellager van de Stamwartel Holle de Gietmachineswielen W |
|---|---|
| Stijl:: | Ingepaste het sluitengietmachines van stam zwarte pvc |
| Wielkleur:: | Zwarte kleur |
5 van de de Gietmachineswartel van het duim Op zwaar werk berekende Polyurethaan van het de Plaat Zachte Industriële Karretje de Wielengroothandel
| Wielbreedte: | 50mm |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Staal |
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
100x27mm 360° de Roterende Gietmachines van de de Wartel Hoofdtpr Furnitures Lichte Plicht van het Boutgat met Totale Rem
| Productnaam: | 100x27mm van het de Boutgat van de Wiel de Totale Rem 360° Roterende van de de Wartel Hoofd Grijze T |
|---|---|
| Stijl:: | De lichte gietmachines van de het gatenrem van de plichtsbout tpr |
| Steunmateriaal:: | Staal |

