Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ 5 steel floor lock casters ] bij elkaar passen 184 producten.
4 van het Polyurethaanwielen van de duim Holle Kern van de het Wielwartel Oranje Zwarte het Sluitengietmachines
| Product Name: | 4 Inch Hollow Core Polyurethane Wheels Orange Black Wheel Swivel Locking Casters |
|---|---|
| Style:: | Medium duty polyurethane casters |
| Wheel Color:: | Black+Orange |
Zwaar werkgroen gegalvaniseerd staal draaibelastinghoogte 148 mm industriële rolstenen ISO-gecertificeerd
| Vervoervermogen: | 300 kg |
|---|---|
| Type: | Draaiend |
| Laadhoogte: | 148/176/204/248 mm |
Gegalvaniseerde geplatte meer producten bovenste plaat grootte 100*100*85*85 staal wiel materiaal voor prestaties
| Strekhoogte: | 151/172/198/248 mm |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Type: | Draaiend |
Groen gegalvaniseerd staal wielen Lift Up Top Jacks 300KG laadvermogen
| Vervoervermogen: | 300 kg |
|---|---|
| Toepassing: | Industrieel |
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Stalen Wiel Zwenkwielen Hefbare Top Krik Soepel en Gemakkelijk Hefen met Zwenkfunctie
| Strekhoogte: | 151/172/198/248 mm |
|---|---|
| Laadhoogte: | 148/176/204/248 mm |
| Type: | Draaiend |
Snel en gemakkelijk opheffen met groen staal wiel materiaal Lift Up Top Jack
| Grootte van de bovenste plaat: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Laadhoogte: | 148/176/204/248 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Stalen rollen wielen bovenste plaat grootte 100*100*85*85 Meer producten voor zware toepassingen
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Draagvermogen: | 300KG |
| Type: | Draaiend |
Industriële Meer Producten Laadhoogte 148/176/204/248mm Stalen Wiel Materiaal en Meer Opties
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
Stalen plaat gemonteerde lichte rollen met platte drager Plastic Wheel Core Total Lock/Swivel Lock Brake
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
Vervaardiging van elektrische motoren voor het vervoer van elektrische voertuigen
| Montage-type: | Plaat |
|---|---|
| wiellager: | Duidelijk lager |
| Huismateriaal: | Staal |

