Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ 5 steel floor lock casters ] bij elkaar passen 184 producten.
Staalplaat draaiende rolstenen voor lichte ladingen 19-24 mm grijze wielen tot 144 lbs
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Mounting Type: | Plate |
Stalen lichtgewicht draaiend slotrollers met gladde grijze TPR-wielen van -20 tot 100 graden Celsius
| Temperatuurbereik: | -20 tot +100 Graden van Celsius |
|---|---|
| Huismateriaal: | Staal |
| wiellager: | Duidelijk lager |
Groene kickbar-vloervergrendeling voor zware lasten en verhoogde stabiliteit
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Grootte van de bovenste plaat: | 100*100*85*85 |
| Vervoervermogen: | 300 kg |
4 duimvloer - Vriendschappelijke Grey Wheels Medium Duty Industrial-het Sluitengietmachines Wholesales van de Polyurethaanwartel
| Productnaam: | 4 van de het Polyurethaanwartel van duim vloer-Vriendschappelijke Grey Wheels Medium Duty Industrial |
|---|---|
| Stijl:: | Middelgrote grijze pu van plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 100x32mm |
4 de Boutgat die van het duim Waterdicht Nylon Wiel Hoofd Middelgrote het Sluitengietmachines roteren van de Plichts304ss Wartel
| Productnaam: | WBD Wholesales de Boutgat die van het 4 Duim Waterdicht Nylon Wiel Hoofd Middelgrote het Sluitengiet |
|---|---|
| Stijl:: | De gietmachines van de het sluitenpa 304ss van het boutgat |
| Dragend Type:: | Duidelijk lager |
Industriële vloervergrendeling De milieuvriendelijke keuze voor uw magazijnbeheer
| Grootte van de bovenste plaat: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Laadhoogte: | 148/176/204/248 mm |
| Type: | Draaiend |
Glanzend wiel loopvlak lichte taak plaat rollen stalen behuizing totale vergrendeling rem -20 tot 100 ° C
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Wheel Width: | 19-24mm |
5x2 van het de Wartelslot van de duim506lbs Hoogste Plaat het Kogellagergietmachines
| Productnaam: | WBD-van de Capaciteitsgray swivel lock TPR van de Leverings5x2 duim 506LBS Hoogste de Plaat Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | op zwaar werk berekende gietmachines van het 5 duimtpr de zijslot |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
Lichte rollen met draaiend slot voor zware toepassingen en veeleisende omgevingen
| Wheel Material: | TPR |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Color: | Grey |
Totale hoogte 2 tot 12 inch Zware uitvoering Zwenkwielen Verzinkt Poedergecoat Roestvrij staal Zware belasting Industriële wielen
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |

