Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Montageformaat 375 x 275 inch 3 ton zwaar PU-rolwiel glad loopvlak ontworpen voor mobiliteit en transport van zware apparatuur
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194 mm Hoogte Total Lock Brake Type 3 Ton Heavy Duty PU Caster Wheel voor zware industriële toepassingen
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
Industriële Kar 150mm Vast Type Op zwaar werk berekende Kogellagerwielen
| Productnaam: | 150mm Rode Industriële Wiel Vaste Type Op zwaar werk berekende Pu Gietmachines voor Gietmachine Dist |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm pu bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 150mm |
837lbs zware polyurethaan rolwielen dubbele kogellagers rode ijzeren centra
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
Dubbele kogellager zwaar rubberen rolwiel 8 inch en stevig 3 tot 8 inch diameter perfect voor industriële karretjes
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
6 van de de Wartelplaat van het duim550lbs Op zwaar werk berekende Industriële Sluiten de Gietmachinewielen
| Productnaam: | Fabriek van 6 van de de Capaciteitswartel van het duim de Stille Grijze TPR Wiel 550LBS de Plaat Op |
|---|---|
| Stijl:: | de op zwaar werk berekende gietmachines van 6 duimtprswivel |
| Wielgrootte:: | 6 duim |
5 inch Algemene hoogte 150 mm PU-wielwielen 2 inch wielbreedte voor veelzijdige en zware industriële toepassingen
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Totaal vergrendelende rem Ultra Zware Casterwiel Super Zwaar Stalen Caster voor Zware Industriële Toepassingen
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Steel Housing Material Heavy Duty Rubber Caster Wheel 8 Inch for Heavy-Duty Industrial Applications
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Tread Type: | Non-Marking |
100mm maken de Zwarte Wielen van het Glas Nylon Karretje de Vaste Wielen van de Type Op zwaar werk berekende Industriële Gietmachine waterdicht
| Productnaam: | 100mm maken de Zwarte Wielen van het Glas Nylon Karretje Vaste de Wielenverkoop van de Type Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | Glas Nylon Stijve Gietmachine |
| Wielgrootte:: | 100x50mm |

