Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
6 de Vlakke Enige Wielen van het duimpolyurethaan voor Op zwaar werk berekende Industriële Gietmachines
| productnaam: | 6 inch aluminium kern oranje polyurethaan platte enkele wielen voor zware industriële zwenkwielen |
|---|---|
| wiel kleur:: | Oranje |
| Wiel diameter:: | 4 inch/5 inch/6 inch/8 inch/10 inch |
Stalen zware draaiknop 2000 lbs laadvermogen 3,5 inch draaiknop straal
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
Dual Ball Bearings Industrial Caster 144mm Lengte voor zware toepassingen
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
50 mm Wijdte extra zware velgen Nylon velgen Rollers Polyurethane velgen Gebouwd voor zware lading industriële toepassingen en mobiliteit
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
Plaatbevestiging Extra Zware Nylon Wielen Zwenkwielen Voorrem voor Zware Belastingen
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Wheel Width: | 50mm |
5 Wielen van de de Rem Zwarte Stevige pp Industriële Gietmachine van duim de Op zwaar werk berekende Plastic Gietmachines Zij
| Productnaam: | 5 Wielen van de de Rem Zwarte Stevige pp Industriële Gietmachine van duim de Op zwaar werk berekende |
|---|---|
| Stijl:: | plastic op zwaar werk berekende gietmachines van de 5 duim de zijrem |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
6x2 van de de Ladingscapaciteit van het duim de Zilveren Wiel 280kg Op zwaar werk berekende Stijve Gietmachines
| Naam van het product: | 6x2 inch zilveren wiel 280kg laadvermogen gietijzer zwaar werk rigide rollers fabriek China |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch harde holle, stijve rollen |
| Wielgrootte:: | 6 duim |
Grijs pvc rijdt 6 Duim Vaste de Wielen Op zwaar werk berekende Industrieel van het Gietmachineskarretje
| productnaam: | Grijze PVC-wielen 6 inch vaste zwenkwielen Trolleywielen Zware industriële fabriek China |
|---|---|
| Stijl:: | 6 "stijf pvc-zwenkwielen |
| Bouw:: | gelast |
8x3 duim Super Op zwaar werk berekende Nylon Gietmachines met Afsluitbare het Karretjewielen van het Rem Brede Wiel
| Productnaam: | 8x3 duim Super Op zwaar werk berekende Nylon Gietmachines met Afsluitbare het Karretjewielen van het |
|---|---|
| Stijl:: | Super op zwaar werk berekende wartel nylon gietmachine |
| Wielkleur:: | Wit + Zilver |
Heavy Duty Polyurethane Casters Red Dual Ball Bearings 837lbs Belastingcapaciteit
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |

