Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
1000 Lbs Draagvermogen 3 Ton Heavy Duty PU Zwenkwiel Glad Loopvlak Ontworpen voor Zware Industriële en Apparatuur Mobiliteit
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
Hoogte 194 mm rood pu wiel polyurethaan rollen glad loopvlak type industriële rollen wielen ideaal voor het vervoer van zwaar materieel en machines
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Totaal remtype PU zwenkwiel 150 mm zware kwaliteit zwenkwiel gebouwd voor logistieke en materiaaltransportkarren
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Brake Type: | Total Lock |
200/250 kg laadvermogen steigerwerk zware PU-rolwielen voor industriële toepassingen
| Stem Material: | Solid Steel Core |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Zware werkbank rolwielen holle kern enkelwiel voor industriële verwerking
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
|---|---|
| Type wiel: | Holle kern |
| Ruitengrootte: | 150 mm |
Ruiten van rubber voor industriële toepassingen
| Type: | Draaibare/vastgezette/remrollen |
|---|---|
| Huismateriaal: | Staal |
| Kenmerken: | aan heffingen onderhevig |
5 van de het Ijzerwartel van de duim de Holle Kern Wielen van de de Plaat Industriële Gietmachine
| Productnaam: | De Op zwaar werk berekende van het het Ijzerwiel van de 5 duim Holle Kern van WBD Wholesales van de |
|---|---|
| Stijl:: | de wartelgietmachines van het 5 duim holle ijzer |
| Wielgrootte:: | 5x2 duim |
Zware steigerrollers met een met zink beklede beugel
| Toepassing: | Vervoer |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Zinkverzorgd |
| Vervoervermogen: | 200/250 kg |
125mm van de de Rem Op zwaar werk berekende Lijst van de Gietijzer506lbs Capaciteit Zij de Gietmachineswielen
| Productnaam: | YLcaster verstrekt 125mm van de het Wiel506lbs Capaciteit van de Gietijzerlijst van de Rem Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | 125mm de gietmachines zijslot van het ijzermeubilair |
| Wielgrootte:: | 125mm |
2-8 inch industriële rolwielen met een remvermogen van 100-300 kg
| Toepassing: | Industriële sector |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/blauw/groen |
| Wieldiameter: | 3-8 inch |

