Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ oem rigid stem caster ] bij elkaar passen 50 producten.
100 mm zware rollen met een laadvermogen van 837 lbs voor industriële machines
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
| Grootte: | 100 mm |
100 mm rode rollen met polyurethane wielen
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
| Lagers: | Ballenlagers |
Zware rood ijzeren PU-rollers met een laadvermogen tot 837 lbs
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Wielcentrum: | ijzer |
IJzeren wielcentrum zware rollen met een diameter van 100 mm met een duurzaam kogellager voor prestaties in materiaalvervoer
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Pu-Lichte de Plichtsbevers van de Wiel Zachte 1,5“ Stijve Plaat voor Planken
| Productnaam:: | Kleine Zachte Gietmachines 1,5 van het Grootte Zwarte Pu Wiel de“ Stijve Bevers van de Plaat Lichte |
|---|---|
| Materiaal:: | PU+PP |
| Handelswijze:: | Nauwkeurig kogellager |
5 Zachte TPR het Ziekenhuisgietmachines van het duim Medische Wiel met Ingepaste Stam
| Productnaam:: | 5inch de medische Gietmachines van het Wiel Zachte TPR Ziekenhuis met Ingepaste Stamoem China |
|---|---|
| Wielgrootte:: | 5inch |
| Hoogte:: | 155mm |
80kg het laden van 2“ van het het Wielmeubilair van TPR Tweelinggietmachines met Greep Ring Stem
| Productnaam: | paste de 2 duim hoogste plaat van de het gatengreep van de stambout van de de ringsstam van het wiel |
|---|---|
| Stijl:: | De tweelinggietmachines van het wiel tpr meubilair |
| Wielkleur:: | Brown+White |
2 de“ Grijze TPR-Gietmachines van de Wiel Lichte Plicht bevestigden Stijf One Direction
| Productnaam: | 2inch het grijze TPR-Wiel bevestigde Stijve Lichte de Plichtsgietmachines van One Direction |
|---|---|
| Stijl:: | Lichte plichts tpr vaste gietmachines |
| Wielgrootte:: | 2inch |
3 het Meubilair Bewegende Bevers van de duim88lbs Capaciteit Vaste Plaat, de Gietmachines van het Vervangingsbed
| Productnaam: | OEM 3 Gietmachines van de het Wiel Lichte Plicht van de Duim88lbs de Capaciteit Vaste Plaat Rubber v |
|---|---|
| Stijl:: | Lichte plichts rubber stijve gietmachines |
| Wielgrootte:: | 3 duim |
100mm Stille Medische Gietmachines Ingepaste OEM van het Ziekenhuiswielen van de Stamwartel TPR
| Productnaam:: | 100mm Stille Medische Gietmachines Ingepaste OEM van het Ziekenhuiswielen van de Stamwartel TPR |
|---|---|
| Wielgrootte:: | 100mm |
| Hoogte:: | 12.5cm |

