Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ oem rigid stem caster ] bij elkaar passen 50 producten.
OEM 770LBS Op zwaar werk berekende Stijve Gietmachines van de Aluminium de Hoogste Plaat
| Productnaam: | YLCASTER OEM 770LBS van het het Aluminiumpu Wiel van de Ladingscapaciteit Hoogste de Plaat Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | 770lbs aluminiumpu stijve gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 770lbs |
3“ 4“ 5“ Medische Bevers van het het Ziekenhuisbed van de Gietmachinesoem Ingepaste Stam Stille met Nylon Rem
| Productnaam:: | 3“ 4“ 5“ Medische Bevers van het het Ziekenhuisbed van de Gietmachinesoem Ingepaste Stam Stille met |
|---|---|
| Wielgrootte:: | 3/4/5inch |
| Hoogte:: | 102/125/155mm |
TPR 5 Duim Ingepaste Stamgietmachines, 135kg-het Wiel van de het Bedgietmachine van het Ladingsziekenhuis
| Productnaam:: | 5 duim 135kg paste abs van de stamwartel boog in de betreden tpr stille medische gietmachines aanpas |
|---|---|
| Wielgrootte:: | 126X32mm |
| Hoogte:: | 177.5mm |
OEM van de de Plichts Stijve Plaat van 1,5 Duim de Rode Wielen Lichte Gietmachines van pvc voor Kleine Karretjes
| Productnaam: | YLcasteroem van de de Plichts Stijve Plaat van 1,5 Duim de Rode Wielen Lichte Gietmachines van pvc v |
|---|---|
| Stijl:: | De lichte gietmachines van plichts stijve pvc |
| Wielgrootte:: | 1.5 " x20.3mm |
2 van de de Capaciteits Stijve Plaat van het duim de Transparante Wiel 110LBS Gietmachines van de het Roestvrije staal Lichte Plicht
| Productnaam: | WBD Wholesales van de de Capaciteits Stijve Plaat van het 2 Duim de Transparante Wiel 110LBS Gietmac |
|---|---|
| Stijl:: | Stijve PC 304SS-wielen |
| Toepassing:: | Restaurant |
Elke OEM 2inch Lichte Plichtsgietmachines van pvc
| Productnaam: | Lichte 2 inch topplaat draaibare zwarte kleine rolwielen groothandel |
|---|---|
| Stijl:: | Lichte Plichtsgietmachines |
| Wielkleur:: | Black+white |
ISO9001 Pu de Gietmachinewielen van de 2 Duimwartel met Zijrem
| Productnaam: | de plaat remmen de rode pu van de 2 duim44lbs wartel gietmachines van de kernpp lichte plicht met ka |
|---|---|
| Stijl:: | Lichte plichtspu gietmachines |
| Wielgrootte:: | 40x16.3mm |
Zinkgeverfde rollen met polyurethaanwielen tot 837 lbs.
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
|---|---|
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
837lbs wielcapaciteit Industrial Caster 144mm Algemene lengte gladde gemakkelijke beweging
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
837 lbs. laadvermogen zware rollen rode polyurethaan wielen ijzeren wielen centrum
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
| Wielcentrum: | ijzer |

