Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ oem rigid stem caster ] bij elkaar passen 50 producten.
Polyurethaan-schermen voor zware werkzaamheden met een met zink geverfd beugeloppervlak voor karren
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
Hoog laadvermogen Rode polyurethaan zware rollers Dubbele kogellagers
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
Zinkgeverfd ijzer zwaar rollend wiel set dubbele kogellagers 144 mm lengte
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Zware rood polyurethaan rollen Zink geschilderde beugel 837lbs laadvermogen
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Polyurethane-spoelers met dubbele kogellagers voor trolleys 100 mm
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
Industriële rollen met een hoge draagcapaciteit
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
| Lagers: | Ballenlagers |
Rode zware rollers 837lbs Belastingcapaciteit Ballagers ijzeren wiel Centrum Zink geschilderd
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
837lbs zware polyurethaan rolwielen dubbele kogellagers rode ijzeren centra
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
Polyurethaan-spoelrollers / ijzeren pu-spoelrolwiel Dual ballenlagers
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
837lbs laadvermogen ijzeren PU rolwiel met zink geverfde beugel oppervlaktebehandeling voor zware industriële machines
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |

