Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
4 Vloer die van“ 5“ 6“ 8“ de Op zwaar werk berekende Gietmachineswielen de Blauwe Stevige Wartel van de Wiel Totale Rem beschermen
| Productnaam: | 4“ 5“ 6“ 8“ vloer-Beschermt Blauwe Stevige de Wielen van de de Wartel Op zwaar werk berekende Indust |
|---|---|
| Stijl:: | Blauwe Dubbele de Remgietmachine van Pu |
| Wielgrootte:: | 4/5/6/8inch |
De thermoplastische Rubber 150mm 250kg Stijve Richtinggietmachines van de Sluitenwartel
| Productnaam: | WBD-Verkoop 150mm de Capaciteitstpr Stijve Op zwaar werk berekende Gietmachines van Gray Soft Direct |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm TPR stijve op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 150mm |
4x2 van de Wartel Op zwaar werk berekende Gietmachines van de duim Blauwe Zijrem het Karretjewielen
| Productnaam: | De duurzame 4x2-van de de Remwartel van het Duim Blauwe Stevige Wiel Zij Op zwaar werk berekende het |
|---|---|
| Stijl:: | Blauwe Zij de Remgietmachine van Pu |
| Wielgrootte:: | 4x2inch |
275LBS 5 van de het Wiel Hoogste Plaat van Duimpu Medische Gietmachines Dubbele van het de Wartelziekenhuis de Gietmachineoem
| Productnaam:: | 275LBS van het de Gietmachines dubbel-Wiel van de ladingscapaciteit 5inch Pu Medische van de de Plaa |
|---|---|
| Wielgrootte:: | 5 inch |
| Hoogte:: | 155mm |
142LBS 3 Duim Zwarte Pu Wartel die de Medische Plaattype van het Gietmachines Dubbele Wiel Levering van het Ziekenhuiswielen sluit
| Productnaam:: | Rijdt de Zwarte Pu Wartel die van 142LBS 3inch het Medische Plaattype van het Gietmachines dubbel-Wi |
|---|---|
| Wielgrootte:: | 3 inch |
| Hoogte:: | 1102mm |
De op zwaar werk berekende Stijve Richtingtpr Stille Gietmachines van het 6 Duim Thermoplastische Rubberwiel 550LBS
| Productnaam: | De op zwaar werk berekende Stijve Richtingtpr Stille Gietmachines van het 6 Duim Thermoplastische Ru |
|---|---|
| Stijl:: | Stijve wieltpr op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 6 inch |
6x3 inch breed zwenkwiel 3300 lbs superzware zwenkwielen groen ijzer PU OEM
| productnaam: | 6x3inch breed zwenkwiel 3300lbs capaciteit Super Heavy Duty ijzer PU zwenkwielen groen OEM |
|---|---|
| Stijl:: | Super zware stijve pu caster |
| wiel kleur:: | Groen+Zwart |
Dubbele kogellager werkbank rollers 2,5 inch wielen Corrosieweerstand
| laadvermogen: | 300 pond. |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Kleur: | Zwart |
Zinkgeplatte middelgrote dragerrollers met 4 inch kogellagerwielen
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Rode zware rollers 837lbs Belastingcapaciteit Ballagers ijzeren wiel Centrum Zink geschilderd
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |

