Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
194 mm Hoogte Total Lock Brake Type 3 Ton Heavy Duty PU Caster Wheel voor zware industriële toepassingen
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
5 inch Algemene hoogte 150 mm PU-wielwielen 2 inch wielbreedte voor veelzijdige en zware industriële toepassingen
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Gewichtscapaciteit Zwarte werkbank rolwielen met zijdelingse montage
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Typ van rem: | Totaal Slot |
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
5 van de de Gietmachineswartel van het duim Op zwaar werk berekende Polyurethaan van het de Plaat Zachte Industriële Karretje de Wielengroothandel
| Wielbreedte: | 50mm |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Staal |
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
Plaatbevestiging Extra Zware Nylon Wielen Zwenkwielen Voorrem voor Zware Belastingen
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Wheel Width: | 50mm |
837lbs wielcapaciteit zware rollers polyurethaan materiaal dubbele kogellagers zware ladingcapaciteit
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
| Lagers: | Ballenlagers |
Zinkgeverfd ijzer zwaar rollend wiel set dubbele kogellagers 144 mm lengte
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
837lbs wielcapaciteit Industrial Caster 144mm Algemene lengte gladde gemakkelijke beweging
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
2.5-inch staal werkbank rollen met draaiende remwielen in zinkgeplatte afwerking
| Wheel Diameter: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Finish: | Zinc Plated |
Zinkgeverfde bracketoppervlaktebehandeling zware rollen met kogellager en ijzeren wielcentrum
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Center: | Iron |

