Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
PU 6 Inch vergrendelende draaiwiel rollen, 1350 kg capaciteit gietijzeren trolley wielen
| Productnaam: | van de de wartel grote grootte van de 6 duim passen de hoogste plaat pu van de het gietijzerkern sup |
|---|---|
| Stijl:: | Super op zwaar werk berekende pu gietmachine |
| Wielkleur:: | Red+Silver |
200mm pu steigerwielen
| Productnaam:: | 200mm 550lbs van het de remijzer van de ladingscapaciteit de dubbele de kern rode pu wielen van de w |
|---|---|
| Wielkleur:: | Rood |
| Wielmateriaal:: | Gegoten iron+PU |
125 mm 1320 lbs staalplaat pa kern rode pu draaiende steigerwielen
| Productnaam:: | 125 mm 1320 lbs stalen plaat pa-kern rode pu zwenkwielen |
|---|---|
| Wielkleur:: | rood |
| Wielmateriaal:: | Nylon + polyurethaan |
125mm Vaste Middelgrote de Plichtsgietmachines van de Wiel286lbs Capaciteit Pu
| Productnaam: | Hoge Lading 125mm Wiel286lbs Capaciteit Pu bevestigde Middelgrote Plichtsgietmachines voor Verkoop |
|---|---|
| Stijl:: | 125mm pu stijve middelgrote plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 5“ |
Industriële Kar 150mm Vast Type Op zwaar werk berekende Kogellagerwielen
| Productnaam: | 150mm Rode Industriële Wiel Vaste Type Op zwaar werk berekende Pu Gietmachines voor Gietmachine Dist |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm pu bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 150mm |
De rode Pu-Enige Rem van de Wielwartel 6 Duim Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Productnaam: | Groothandel 6 inch rood PU-wiel 2 inch breedte zwenkwielen met enkele rem |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch pu zware zwenkwielen met enkele vergrendeling |
| Wiel capaciteit:: | 616 pond |
8 Wiel 660LBS van het duim Dolly het Vlakke Loopvlak Pu Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Productnaam: | 8 van de het Wiel660lbs Stijve Plaat van het duim Vlakke Loopvlak Pu Op zwaar werk berekende Gietmac |
|---|---|
| Stijl:: | 8 duimpu bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 8 duim |
Pas Roestvrije Beverwielen 4 de“ aan Zachte Rode Gietmachines van het de Stam Totale Slot van de Wiel Middelgrote Plicht Pu Ingepaste
| Productnaam: | Pas Roestvrije Beverwielen 4 de“ aan Zachte Rode Gietmachines van het de Stam Totale Slot van de Wie |
|---|---|
| Stijl:: | Dubbele rem ingepaste stamss gietmachines |
| Dragend Type:: | Vlot kogellager |
De zwarte Pu Vloer die van de Stoelgietmachines van de Wielm10x15mm Treaded Stam 60mm beschermen
| Productnaam: | 88LBS capaciteits treaded het zwarte pu wiel M10x15mm de gietmachines die van de stamstoel 60mm floo |
|---|---|
| Stijl:: | 60mm de gietmachines van de stamstoel |
| Wielkleur:: | Zwart |
2.5“ Wit Zacht Pu Tweelingwiel met Treaded-Gietmachines van de Stam de Stille Wartel voor Bureaustoelen
| Productnaam: | 2.5 de“ witte zachte pu tweeling-wielwielen met treaded gietmachines van de stamm10x15mm de stille w |
|---|---|
| Stijl:: | 2.5“ stampu stoelgietmachines |
| Wielkleur:: | Witte kleur |

