Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
De industriële Karretjebever rijdt Op zwaar werk berekend 8 Duim Rood Pu Wiel met de Zijplaat van de Rem Zachte Wartel
| Productnaam: | 8 duim Rood Pu Wiel met Zij van het de Plaat Industriële Karretje van de Rem Zachte Wartel Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | Zachte wiel op zwaar werk berekende bevers |
| Wiel capaciteit:: | 660lbs |
8 het duimGietijzer rijdt Op zwaar werk berekende van het het Ijzerpu Industriële Karretje van de Wartelplaat Groene de Wielenbevers
| Wielbreedte: | 2 duim |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Staal |
| Type: | Op zwaar werk berekende Ijzerpu Gietmachines |
100mm Pu het Karretje rijdt Op zwaar werk berekend
| Productnaam:: | 100 mm diameter 1/2-13x4/5 gegraven stam donkerblauw ballager pu winkelwagen rolwielen |
|---|---|
| Wielkleur:: | donkerblauw |
| Wielmateriaal:: | PU/Polyurethane |
Pu de Gietmachinewielen van de 8 Duimwartel, 400kg-Wielen van de Capaciteits de Oranje Gietmachine
| Productnaam: | de 8 duimdiameter het type van Korea 2 duim van de breedte hoogste plaat groene pu van de ijzerkern |
|---|---|
| Stijl:: | IJzeren PU-zwenkwiel voor zwaar gebruik |
| Wielkleur:: | Yellow+Silver |
Rode 198lbs-Capaciteit 5 Polyurethaangietmachines met Ingepaste Stam
| Productnaam: | 5 duim 198lbs draait stijf van de het gatenstam ingepast stam pp van de plaatbout de kernpu standaar |
|---|---|
| Stijl:: | De standaard industriële gietmachines van Pu |
| Ladingscapaciteit:: | 90kg |
200kg Pu-Wartel Zijrem 100mm Op zwaar werk berekende Gietmachineswielen
| Productnaam: | YLcaster biedt 200kg-Lading aan Plaat van de Capaciteits de Rode Pu Wartel Zijrem Op zwaar werk bere |
|---|---|
| Stijl:: | 200kg pu zijrem op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 200kg |
Vlak Loopvlak 200mm de Stille Bever van de Wiel300kg Wartel Pu
| Productnaam: | In het groot Grote Grootte 200mm de Stille Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Wiel300kg War |
|---|---|
| Stijl:: | 200mm pu wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wieldiameter:: | 200mm |
2“ Zwart van de Plichtsgietmachines van Wielpvc Licht van het de Boutgat de Wartelhoofd voor Meubilair
| Productnaam:: | 2 de“ Zwarte van de de Gietmachinesbout van Wielpvc van de het Gatenwartel Hoofdbevers voor Meubilai |
|---|---|
| Materiaal:: | PVC/Polyurethane |
| Handelswijze:: | Bal bearingx2 |
M11x22mm van de het Bureaustoel van Greepring stem small neck swivel Gietmachines 2“ Pu-Wielen Binnen
| Productnaam: | M11x22mm van de de stam rijdt kleine hals van de greepring van het de wartelbureau de stoelgietmachi |
|---|---|
| Stijl:: | Zwarte de stoelgietmachines van de greepstam |
| Wielkleur:: | Zwart |
40KG tweeling het Meubilairbevers van Ring Stem Swivel Chair Casters van de Wielm11x22mm Greep
| Productnaam: | 40KG-tweeling-wiel witte pu van de de ringsstam van de wielm11x22mm greep van de draaistoelgietmachi |
|---|---|
| Stijl:: | Witte pu van de greepstam gietmachines |
| Wielkleur:: | Sneeuwwitje |

