Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
6 van de het Karretjegietmachine van de duim de Wartel Ingepaste Stam Industriële Wielen 150KG
| productnaam: | 6 Inch Geel PU Wiel Draaibare Schroefdraad Steel Medium Duty Industriële Trolley Zwenkwielen Leveran |
|---|---|
| Stijl:: | Middelzware zwenkwielen pu |
| Wielgrootte:: | 4" |
Vintage industriële rollers 540 kg capaciteit groen PU 8 inch trolley draaiende rollers wielen
| Naam van het product: | 8 inch draaibare grote wiel 540kg capaciteit elk groen PU zware industriële rollers groothandel |
|---|---|
| Stijl:: | 8 inch pu zware industriële rollen |
| Wielgrootte:: | 8 duim |
3inch de transparante Pu Bureaustoel rijdt Duidelijke Knappe Meubilairgietmachines
| Productnaam:: | 3inch de transparante Pu Bureaustoel rijdt Duidelijke Knappe Meubilairgietmachines |
|---|---|
| Wielkleur:: | Transparant |
| Wielmateriaal:: | PU/Polyurethane |
3inch Super Op zwaar werk berekend de Gietmachinespolyurethaan van de breedte3300lbs Capaciteit
| Productnaam: | 6 passen de duim van de de plaatwartel van 3300lbs 3inch brede pu van de het gietijzerkern super op |
|---|---|
| Stijl:: | Super op zwaar werk berekende wartelpu gietmachine |
| Wielkleur:: | Red+Black+Silver |
8inch op zwaar werk berekende Gietmachines Met veerwerking, 770lbs die Op zwaar werk berekende Polyurethaangietmachines laden
| Productnaam: | pu van het de capaciteitsijzer van de 8 duim770lbs lading de op zwaar werk berekende dubbele garages |
|---|---|
| Stijl:: | Gietmachine van de wartel de dubbele lente |
| Wieldiameter:: | 8 duim |
ISO/SGS/ROSH-gecertificeerde industriële wielrollen voor gladde en stille beweging
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Precisie kogellager industriële wielzwenkwielen met wieldiameter van 2 tot 12 inch, geschikt voor zware lasten
| Tread Width: | 1-4 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Application: | Industry |
Laadcapaciteit tot 837 pond zware rollen met een totale lengte van 144 mm en een ijzeren wielcentrum voor het afhandelen van zware lasten
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Wielen van het het Meubilairkarretje van de 2,5 Duimpu de Wartel Ingepaste Stam
| Productnaam: | WBD biedt 2,5 Duimpu Wielen Lichte de Gietmachinewielen van de Plichtswartel Ingepaste Stam voor Kle |
|---|---|
| Stijl:: | Lichte plicht ingepaste stampu gietmachines |
| Wielgrootte:: | 2.5“ |
2“ M11x22mm-de Gietmachines van Greepring stem twin wheel furniture voor Bureaustoelen
| Naam van het product: | 2 "wiel M11x22mm greep ring stam kleine hals draaiende tweewheel meubel rollen voor kantoor stoelen |
|---|---|
| Stijl:: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Wielkleur:: | Sneeuwwit |

